Kumtel Dikey Isıtıcı Nasıl? Teknik Özellikleri ve Yorumları

Üretim anlamında Türkiye’nin lider ısıtıcı markalarından biri olan Kumtel, seçkin ürünlerini tüm aileler için sunmaya devam ediyor. Ürünlerde yer alan sıra dışı tasarımlar, ısıtıcıların zarif bir şekilde evlerde dekorasyon ürünü olabilmelerini de sağlamaktadır. Ayrıca Kumtel tarafından geliştirilen tüm ürünler, performans anlamında da istenileni tam olarak vermektedirler.

Markanın en çok satan modellerinden olan Kumtel Dikey Isıtıcı, hem tasarım hem de performans açısından herkesten tam not almayı başarmaktadır. Özel olarak geliştirilen model, evlerde ve ofislerde güzel görünüm oluşturmasının yanı sıra belirli bölgeleri harika derecede ısıtabilmektedir. İşte, kış aylarının gelmesiyle en çok araştırılan ısıtıcı modellerinden Kumtel Dikey Isıtıcı hakkında merak edilen tüm detaylar.

Kumtel Dikey Isıtıcı Teknik Özellikleri

Türkiye’nin en sevilen ısıtıcı modellerinden olan Kumtel Dikey Isıtıcı, orta büyüklükteki odalarda uygun ısınmasının sağlanabilmesi için geliştirilmiştir. Ayrıca infrared türünde geliştirilen model, kolayca farklı odalara da taşınabilmektedir. Kolay bir kullanıma da sahip olan model, 2 farklı sıcaklık derecesi sayesinde kişilerin istediği şekilde çalışabilmektedir. Dik bir tasarımla geliştirilen ürün, fazla yer kaplamaz ve ergonomik bir şekilde kullanılabilir. Bunlarla birlikte Kumtel Dikey Isıtıcı modeline baktığımızda minimum 900Watt ve maksimum 1800Watt güç değerlerinde çalıştığı görülmektedir. Ayrıca bu güç değerleri, 2 farklı kademe üzerinden ayarlanabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Gigaset Telsiz Telefon Kullanıcı Yorumları

Güçlü teknik detaylara sahip olan Kumtel Dikey Isıtıcı modeli, kontrol şekli açısından da termostat sistemine sahiptir. Alüminyum gövde ile kullanıcılara ulaşan ürün, ortalama 24 metrekarelik bir alanda etki etmektedir. Bunlarla birlikte tutma kolu ve kablo sarma sistemi ile birlikte gelen model, 24 ay boyunca KUMTEL garantisi ile kullanılabilmektedir. Ürünün ebatlarına baktığımızda ise 115cm yükseklik, 41cm genişlik ve 32,5cm derinlik görebilmekteyiz.

Kumtel Dikey Isıtıcı Kullanıcı Deneyimi

Evimizde sobanın yetersiz kaldığını düşündüğümüz için babamın kararıyla bir ısıtıcı satın almaya karar verdik. Oda içerisinde kullanacağımız ve duvara monte etmek istemediğimiz için mutlaka dikey bir ısıtıcı atın almak istiyorduk. Bu noktada ailemin de önerisiyle Kumtel markasının ısıtıcı modellerini araştırmaya başladım. Karşıma çıkan ürünler arasında en beğendiğimiz Kumtel Dikey Isıtıcı oldu. Üstelik internet sipariş ettiğimiz model için 24 aylık bir garanti de sunuldu. Ürün evimize geldiğinden beri ısınma anlamında hiç sorun yaşamıyoruz. Oturma odamızı çok güzel şekilde ısıtıyor. Ayrıca sağlam aparatlara sahip olduğu için güvenlik anlamında da herhangi bir sıkıntı yaşamıyoruz. Şimdilerde komşularımıza da Kumtel Dikey Isıtıcı modelini tavsiye ediyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Honor 90 Nasıl Telefon, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Kumtel Dikey Isıtıcı Alınır Mı?

Duvara monte edilmeden portatif bir şekilde ısıtıcı kullanmak isteyenler için Kumtel Dikey Isıtıcı modeli ideal gibi duruyor. Bu noktada çalışma performansı ve tasarımı da iyi olan model, Türkiye pazarında çok seviliyor. Ürünün internetteki kullanıcı yorumları da modelin kaliteli olduğunu destekliyor. Bu nedenle Kumtel Dikey Isıtıcı modelinin satın alınabileceğini söyleyebiliriz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.