Akel AF380 Midi Fırın 38L

Yıllardır en bilinen ev ürünü markalarından Akel, yeni nesil ürünleriyle de göz doldurmaya devam ediyor. Herkesin beğenilebileceği modellere imza atan marka, özellikle fırın modelleriyle herkesin sevgisini kazanmış durumda. Bu sayede global anlamda satış rekorları kıran marka, aynı başarıyı ülkemiz genelindeki satışlarla da devam ettiriyor.

Bu noktada markanın bilinen en iyi ürünlerinden Akel AF380 Midi Fırın 38L, yeni nesil özellikleriyle fırın satın almak isteyenleri adeta cezbediyor. Bu noktada her evde dekorasyon ürünü olmayı başaran model, ayrıca üstün teknik özellikleriyle de uzun süreli bir kullanımın kapılarını açıyor. İşte, merakla araştırılan Akel AF380 Midi Fırın 38L modeli hakkında merak edilen tüm detaylar.

Akel AF380 Midi Fırın 38L Teknik Özellikleri

Son zamanların en iyi fırınlarından biri olarak görülen Akel AF380 Midi Fırın 38L modeli, özellikle evini yeni kuran kişilerin ilk tercihlerinden oluyor. Bu noktada fırın, güç anlamında 1500 Watt ile birlikte geliyor ve bu sayede yüksek derecelere kadar çıkabiliyor. Ayrıca 38 litrelik geniş bir hacmi olduğundan içerisinde birçok yemek yapılabiliyor. Bunlarla birlikte model, yeni nesil olduğu için sıcaklığı 50 – 320 C arasında ayarlanabilen bir termostatı da bünyesinde barındırıyor. Üstelik işinizi kolaylaştırmak için 0 – 90 dakikalık bir zil uyarılı saat de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Arzum OKKA Minio Jet Türk Kahvesi Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri, İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

Yeni nesil özellikleri bitmeyen Akel AF380 Midi Fırın 38L modeli, 3 kademeli bir güç seçimi de sunuyor. Ayrıca ısıya ve darbeye dayanıklı ön camı sayesinde uzun süreli bir kullanım da sağlamaktadır. Bunun yanı sıra güvenlik için elektrostatik boyalı dış gövde ve bir adet yuvarlak emaye tepsi bulunmaktadır. Üstelik krom nikel kaplı paslanmaz ızgara teli sayesinde Akel AF380 Midi Fırın 38L modeli ile en sağlıklı yemekleri yapabilmeniz de mümkün olacaktır. Ölçülerine bakıldığında ise Akel AF380 Midi Fırın 38L modelinin 50×39 5×30 ve 9 kilogram olduğu görülürken 2 yıllık üretici garantisi ile kullanıcılarla buluşmaktadır.

Akel AF380 Midi Fırın 38L Kullanıcı Yorumu

Evlendiğimiz için çeyizimizde bir fırın da olmasını istiyorduk. Evlerimizdeki fırınlar artık eskidiği için çıkacağımız evde eşimle birlikte daha yenilikçi bir fırın modeli kullanmak istiyorduk. İkimizde çalışan insanlar olduğumu için fırının mutlaka çok yönlü olması gerekiyordu. Bu noktada Akel’in AF380 Midi Fırın 38L modelinde karar kıldık. Satın aldığımızdan beri sorunsuz şekilde kullanmaya devam ettiğimiz üründe en çok ızgara bölümünü tercih ediyoruz ve sağlıklı yemekleri dakikalar içerisinde yapabiliyoruz. Üstelik koruma sistemleri de özenle düşünüldüğü için Akel AF380 Midi Fırın 38L modelini uzun süre kullanacağımızı düşünüyorum.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KK3330 Çelik Kettle Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Akel AF380 Midi Fırın 38L Alınır Mı?

Son zamanların en çok konuşulan fırınlarından Akel AF380 Midi Fırın 38L, güç değerler ve güç seçenekleri ile rakiplerini geçmeyi başarıyor. Ayrıca sağlamlığı, pişirme programları ve termostat değeri de ürünün yenilikçi ve uzun ömürlü olduğunu kanıtlıyor. Bu nedenle Akel’in AF380 Midi Fırın 38L modelinin alınabilecek fırınlardan olduğunu söylemek gerekiyor.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.