Sinbo SCO-5055 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

Son zamanlarda oldukça popüler olan ürünlerden bir tanesi olan airfryer’in yerli üreticisi olan Sinbo SCO-5055 airfryer nasıldır ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Sinbo SCO-5055 airfryer özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Özellikle son iki yıldır yağsız fritöz çok meşhur olmaya başlamıştır. Bu ürünlere Airfryer adı verilmiştir. Hemen her evde bulunmaya başlayan bu ürün gerçekten ev hanımlarının işini bir hayli kolaylaştırmaya başlamıştır. Yağsız kızartma ve hamur işi gibi yiyecekleri kolayca ve lezzetli bir şekilde yapması Airfyer’e olan ilgiyi bir hayli artırmaktadır. Hemen her elektronik markasının ürün yelpazesine kattığı airfryer, Türkiye’nin yerli markası olan Sinbo tarafından üretilmeye başlamıştır. Mağazalarda yerini almaya başlayan Sinbo SCO-5055 Airfryer, özellikle Şok market gibi zincir marketlerde rakiplerine göre daha uygun fiyatlara satılmaya başlamıştır.

Sinbo SCO-5055 Airfryer Nasıl ve Özellikleri

Sinbo SCO-5055 Airfryer 4.5 litre kapasiteye sahiptir. Hızlı hava karışımı sirkülasyon sistemine sahip olması temiz ve kokusuz bir kullanım sağlıyor. Ayrıca yağsız pişirme konusunda gerçekten çok başarılır. Öyle ki Sinbo SCO-5055 Airfryer, eski fritözlere göre %90 daha az yağ harcamaktadır. A sınıfı enerji tasarrufuna sahip olan bu cihaz, 1500 W elektrik voltajına sahiptir. Pişirme sepetini dışına çektiğiniz zaman kendi kendini otomatik kapatmaktadır. Eğer sepeti geri yerine sokarsanız yeniden çalışmaya başlıyor.

İlginizi Çekebilir:  Onvo OV65500 65 İnç Ultra HD Webos LED TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları
Sinbo SCO-5055 Airfryer

Sinbo SCO-5055 Airfryer Kullanıcı Yorumu

Uzun zamandır evime bir airfryer almak istiyordum. Ancak çok param olmadığı için alamıyordum. Şok markete gelen Sinbo SCO-5055 Airfryer aldım. Öncelikle arkadaşlarımda gördüğün daha kaliteli ve pahalı markalardan hiçbir eksiği olmadığını bilin. Patates kızartması yaparken tavada kızartmış gibi çıtır çıtır oluyor. Diğer taraftan tavuk kızartmalarında da oldukça başarılı. Hamur işi denedim ama çok memnun kalmadım diyebilirim. Bir kaç defa pirinç pilavı yapmayı denedim ama lapa oldu. Kek konusunda gayet başarılı. Altını ve üstünü çok güzel bir şekilde pişiriyor. Sonuç olarak parasına göre çok çok iyi bir airfryer alabileceğinizi unutmayın.

Sinbo SCO-5055 Airfryer Alınır Mı?

Piyasada bulunan diğer markaların airfryer modellerine göre yarı fiyatına sahip olmasına rağmen hiçbir eksiği yok. Ayrıca kaliteli bir plastik yapısı var. Kampanyada olan Sinbo Airfryer, fiyat performans ürünü olarak rahatlıkla alınabilir.

İlginizi Çekebilir:  Tefal EasyFry Deluxe EY401D15 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

“Sinbo SCO-5055 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? İnceleme ve Kullanıcı Yorumları” üzerine 6 yorum

  1. Sok marketten aldım 1hafta oluyor ve börek kek oluyor diyolar denedimm fakat üstünü pişiriyor ama altını pişirmiyor çiğ kaldı yazık oldu. Hiç memnun değilim almayın derim

    Yanıtla

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.