Altus AL43 UHD 9823 4K Alınır Mı? Yorumları ve Teknik Özellikleri

Son zamanlarda yeni nesil televizyon modellerine imza atmayı başaran Altus, fiyat performans ürünleriyle herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Üstün teknolojiyi tüm üretim sahasında gösteren marka, televizyon modelleri için de uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Bu sayede global de satış rekorları kıran Altus, aynı başarıyı Türkiye pazarında da gösteriyor.

Markanın en premium televizyon modelleri arasında olan Altus AL43 UHD 9823 4K, seyir keyfi adına istenileni tam olarak sağlıyor. Bu noktada şık tasarımı ve performanslı yapısıyla bilinen model, elektrik tüketimi adına da kullanıcıları asla üzmüyor. İşte, internette merakla araştırılan Altus AL43 UHD 9823 4K modeline dair merak edilen tüm detaylar.

Altus AL43 UHD 9823 4K Teknik Detayları

Ekran olarak LED bir şekilde kullanıcılara sunulan Altus AL43 UHD 9823 4K modeli, düz bir ekran tipine sahiptir. Ekran boyutu 43 inç olan modelin ekran boyutu da 108cm olarak karşımıza çıkıyor. Bunlarla birlikte Ultra HD 4K teknolojisine sahip olan televizyonun ekran çözünürlüğü de 3840×2160 olarak biliniyor. 50/60 Hz ekran yenilemesi olan Altus AL43 UHD 9823 4K modelinde HDR sistemi ve Direct LED aydınlatma bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Kyocera MA2001W Alınır Mı? Yorumları ve Teknik Özellikler

Bunlarla birlikte ses çıkış gücü 16W olan Altus’un AL43 UHD 9823 4K modelinde 2.0 hoparlör sistemi de yer alıyor. Dolby Digital kalitesiyle sizlere ulaşan modelde Subwoofer teknoloji de yer almıyor. Ayrıca modelin bünyesinde analog alıcı, karasal alıcı, kablo TV, HD uydu alıcı ve HD karasal alıcı bulunuyor. Bunlarla birlikte 3D sistemine sahip olmayan modelde Smart TV özelliği bulunuyor. Bu özelliğin içinde Google Play Store ve Web Tarayıcı yer alıyor. Ayrıca uygulamalar da Google TV, Netflix, Prime Video ve Youtube olarak sıralanıyor. Uygulama yüklenebilen modelde 4 çekirdek işlemci yer alırken işletim sistemi de Android TV olarak görülüyor. Ayrıca Altus’un AL43 UHD 9823 4K modelinde 2 GB RAM yer alırken harici depolama da 8GB olarak görülüyor.

İlginizi Çekebilir:  Afebryl Ne İçin Kullanılır? - Kullanıcı Yorumları

Altus AL43 UHD 9823 4K Kullanıcı Yorumları

Yeni evlendiğimiz için evimize güzel bir televizyon almak istiyorduk. Özellikle seyir zevki benim için çok önemliydi. Bu noktada araştırmalara başladık ve 4K modeller arasında seçim yapmaya karar verdik. Sonunda Altus AL43 UHD 9823 4K satın aldık ve evimize getirdik. Evimizin ilk televizyonunu kullanmaya başladığımızdan beri çok memnun olduğumuzu söylemem gerekiyor. Renkler çok canlı ve seyir keyfi açısından harika bir deneyim sunuyor. Bunlarla birlikte Smart TV özelliği sorunsuz çalışırken elektrik tüketimi de bir hayli az görünüyor.

Altus AL43 UHD 9823 4K Alınır Mı?

4K televizyon modelleri arasında fiyat performans seçenekler arasında gösterilen Altus’un AL43 UHD 9823 4K, ses kalitesi açısından standartlarda kalsa da performans olarak iyi bir seçenek gibi duruyor. Kullanıcı deneyimlerinden modelin yüksek piksel değerine sahip olduğu ve canlı renkler sunduğu görülüyor. Bu nedenle Altus AL43 UHD 9823 4K modelinin alınabileceğini söyleyebiliriz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.