Forziga 10 Mg Kullananlar Yorumları

Forziga 10 mg kullananlar yorumları nasıl? Bir ilacı kullanmadan önce daha önce kullanan kişilerin görüşlerini merak edebilmektedir. Aşağıda yer alan görüşleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Forziga 10 Mg Kullananlar Yorumları Nasıl?

Diyabet yönetimi, modern tıbbın en karmaşık ve hassas alanlarından biridir. Bu alandaki en yenilikçi ilaçlardan biri olan Forziga 10 mg, son yıllarda tip 2 diyabet hastalarının tedavi rejimlerinde önemli bir rol oynamaya başlamıştır. Peki, Forziga 10 Mg Kullananlar Yorumları nasıl?

Forxiga 10 mg kullanmaya başladığımdan beri kan şekerimde ciddi bir iyileşme gözlemledim. Öncesinde diyet ve egzersizime dikkat etmeme rağmen kan şekerim istediğim seviyede değildi. Forxiga eklenince, özellikle yemeklerden sonra yaşadığım zirveler düzeldi. Doktorumun önerisi üzerine bu ilacı kullanıyorum ve şu ana kadar yan etkileri minimal.

Tip 2 diyabet teşhisi konduktan sonra, kilo vermekte zorlandım. Ancak Forxiga’yı kullanmaya başladıktan sonra ek bir diyet programına gerek kalmadan kilo vermeye başladım. İdrar yoluyla fazladan glikozun atılması nedeniyle bu oluyor diye düşünüyorum.

Forziga 10 Mg Kullananlar Yorumları ile aynı fikirdeyim. Bazı diyabet ilaçlarında olduğu gibi, Forxiga kullanırken düşük kan şekeri sıkıntısı yaşamadım.

Yüksek tansiyonum da var ve Forxiga kullanmaya başladığımdan beri tansiyon değerlerimde bir düşüş fark ettim. Doktorum, bu ilacın böbrekler üzerindeki etkileri nedeniyle tansiyonu düşürebileceğini söylemişti.

İlk haftalarda idrar yolu enfeksiyonu gibi bazı yan etkiler yaşadım. Ancak doktorum bu durumların yaygın olduğunu ve genellikle tedaviye devam edildiğinde geçeceğini söyledi.

Forxiga kullanmaya başladıktan sonra, idrara çıkma sıklığım arttı. Ancak doktorum, bu ilacın böbrekler üzerindeki etkisi nedeniyle bu durumun normal olduğunu belirtti. Bol su içmeye çalışıyorum artık.

Forxiga, kan şekerimi kontrol altına almak için kullandığım diğer yöntemlere kıyasla oldukça etkili. Genel olarak yaşam kalitem bu ilaç sayesinde arttı.

Forxiga’nın uzun vadede böbrek sağlığı üzerinde olumlu etkiler sağladığını okudum. Bu kronik bir hastalıkla yaşayan biri olarak benim için çok önemli. Şu anda ilacı sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.

Forziga 10 Mg Kullananlar Yorumları Kadınlar Kulübü

Forziga ilacını daha önce kullanan kişilerin yorumlarına internet üzerine pek çok yerde bakmak mümkündür. Örnek olarak Forziga 10 mg kullananlar yorumlar Kadınlar Kulübü de dahil olmak üzere pek çok yerde yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Biberiye Çayı Kullanıcı Yorumları - Kullananlar
Forziga 10 Mg Kullananlar Yorumları
Forziga 10 Mg Kullananlar Yorumları

Ancak unutulmaması gereken bir kişi ilacı reçetesiz alıyorsa veya doktorun verdiği tedavinin dışına çıkılmışsa, bir takım yan etkilerinin de gözlemlenebileceğidir. Bu bakımdan ilacı her zaman doktor gözetiminde almak gerektiği unutulmamalıdır.

Foriza 10 MG Etken Maddesi

Bu ilacın etkin maddesi dapagliflozin olup yardımcı maddeleri,

·         Mikrokristalin selüloz

·         Laktoz (sığır sütünden elde edilmektedir)

·         Krospovidon

·         Silikon dioksit

·         Magnezeum stearat

·         Polivinil alkol

·         Titanyum dioksit (E171)

·         Polietilen glikol 3350 (E1521)

İlginizi Çekebilir:  Atarax Kullananların Yorumları - Kullanıcılar

·         Talk

·         Sarı demir oksit (E172)

Forziga 10 mg tüm ilaçlarda olduğu gibi bilinçli ve sorumlu bir şekilde kullanılmalıdır. Doğru bir şekilde saklanması için ambalajında korunmalı; çocukların göremeyeceği ve erişemeyeceği yerlerde muhafaza edilmelidir. Bunun yanı sıra bir son kullanım tarihi olduğu unutulmamalıdır. Dolayısıyla kişiler, son kullanım tarihi geçmişse bunu kullanmamaya da dikkat etmelidir. Son olarak 30 derece altındaki oda sıcaklığında korunması da unutulmaması gereken bir durumdur.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.