Arora Madrid Lux 2 Elektrikli Bisiklet Nasıl? Yorumları ve Teknik Özellikleri

Yılların getirdiği tecrübeyle en kaliteli elektrikli bisiklet modellerine imza atmayı başaran Arora markası, şimdilerde herkesi şaşırtan özellikleri ile yeni nesil araçlara da imza atıyor. Her alanda rakiplerini geçmeyi başaran marka, performanslı ve güvenli modellere öncelik veriyor. Bu sayede Türkiye genelinde sürekli olarak satış rekorları kırmayı başarıyor.

Markanın prestij ürünü olarak gösterdiği Arora Madrid Lux 2 modeli, her anlamda kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor. Fren sisteminden lastik yapısına kadar her şeyiyle uzmanlardan tam not alan modelde alüminyum alaşım da dikkat çekiyor. Üstelik kullanıcılar için uzun ömürlü bir kullanımı da vadetmektedir. İşte, herkesin merakla araştırdığı Arora Madrid Lux 2 modeli hakkında merak edilen tüm detaylar.

Son zamanların en iyi elektrikli bisiklet modellerinden olan Arora Madrid Lux 2, gelişmiş aküsü ve yüksek performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Yüksek akü kapasitesi olan modelde toplamda 48V 12,5 Ah boyutunda bir güç sistemi yer alıyor. Bunun yanı sıra elektrikli bisikletin içerisinde yer alan motor da 249W elektrik gücü bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar, Arora Madrid Lux 2 modeli ile toplam 25km/h hıza ulaşabiliyorlar. Ayrıca modelin tek şarj dolumu ile tam 55 km’lik bir yol yapabildiği de ifade ediliyor.

İlginizi Çekebilir:  RKS RSI-X-Pro Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Fren bölümünde disk kullanılarak güvenliğin üst seviyeye çıkarıldığı Arora Madrid Lux 2 modeli, sadece 6 saat içerisinde ful şarj olarak yola çıkmaya hazır hale gelmektedir. Ayrıca 20 inç jant boyutuna sahip olan modelde şanzıman noktasında Shimano 7 vites tercih edilmiştir. Bunlarla birlikte lastik ölçüleri 26 – 4.00 Kenda olan modelin sizlere 2 yıllık garanti süresiyle geldiğini de belirtmek gerekiyor.

Arora Madrid Lux 2 Kullanıcı Deneyimi

Kardeşimin ilk bisikletini hediye ederek ona güzel bir sürpriz yapmak istiyordum. Çoğu zaman uzun yollar gittiği için elektrikli bisiklet modellerinin ona tam uyacağını düşündüm. Yaptığım araştırmaların ardından en uygun modelin Arora Madrid Lux 2 olduğuna karar verdim. Performans açısından iyi olduğunu bildiğim modelin akü sistemi de çok iyi çıktı. Ayrıca kardeşim aracın hızlı şekilde şarj olduğunu söylerken tek şarjla uzun mesafeler gidebildiğini de ifade etti. Bu nedenle ben de eve geldiğim zaman markete veya okula gitmek için kendisinden aracı teslim alıyorum. Ayrıca yakınlarımıza da hem kardeşimin hem de benim memnun kaldığım Arora Madrid Lux 2 modelini tavsiye ediyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Bisan FX 3600 S Altus Nasıl? Kullanıcı Yorumları Teknik Detaylar

Arora Madrid Lux 2 Alınır Mı?

Son ayların en özel modellerinden olan Arora Madrid Lux 2, her ne kadar menzil konusunda standartlarda kalıyor olsa da akü sisteminin güçlü olmasıyla bu durumu telafi edebiliyor. Ayrıca performans açısından da kullanıcıların bir sorun yaşadıkları görülmüyor. Sonuç olarak Arora Madrid Lux 2 modelinin elektrikli bisiklet modelleri arasında alınabilecek araçlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. 

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.