Philips 50PUS7607 50″ UHD Smart LED TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
Dünyanın en kaliteli üreticilerinden bir tanesi olan Philips2in 50PUS7607 model 50 inç ultra hd smart televizyonu nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Philips 50PUS7607 TV 50″ UHD Smart LED TV inceleme, kullanıcı yorumu ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.
Philips 50PUS7607 50″ UHD Smart LED Televizyon Teknik Özellikleri
Ekran Özellikleri: 50 inç boyutunda 126 cm büyüklüğünde bir LED ekranı var. Ultra HD 4K çözünürlük standardına sahiptir. Ekran çözünürlüğü 3840×2160 oranındadır. HDR yayınları gösterebilmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Heifer 1500 W Çay Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları
Ses Özellikleri: 20 W gücünde 2.0 hoparlör sistemi bulunuyor. Al sound ve Clear Sound ses özellikleri vardır. Subwoofer bulunmuyor.
Philips 50PUS7607 50″ UHD Smart LED TV Kullanıcı Yorumu
Evimin oturma odası için kaliteli bir televizyon arıyordum. Kağıt üstünde baktığımız zaman öyle çok üstün özellikleri bulunmamasına rağmen uzun ömürlü olacağını düşündüğüm için Philips 50 inç smart tv aldım. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ve benim işimi fazlasıyla görüyor. Kurulumu zaten çok basit. Kanal geçişleri sırasında bekleme yapmıyor. Ayrıca oldukça net ve canlı bir görüntü sağlıyor. Ses kalitesi ortalama düzeyde. Bunun için ne çok iyi ne de çok kötü diyebilirim. İnternet bağlantısını çok hızlı sağlıyor. Ayrıca uygulama üstünden yayın izlerken donma, takılma ve uygulamadan atma gibi şeyler olmuyor. Smart TV özelliği çok kullanışlı. Özellikle kullanıcı arayüzü benim çok hoşuma gitti. Kumandasında düğmeler güzel yerleştirilmiş.