Philips 50PUS7607 50″ UHD Smart LED TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Dünyanın en kaliteli üreticilerinden bir tanesi olan Philips2in 50PUS7607 model 50 inç ultra hd smart televizyonu nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Philips 50PUS7607 TV 50″ UHD Smart LED TV inceleme, kullanıcı yorumu ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Philips denildiği zaman insanların aklına hep kalite ve uzun ömürlülük gelir. Hollanda merkezi bir şirket olan Philips, 1890 yılından bu yana dünyada 60 ülkede faaliyet göstermektedir. Sağlık cihazlarından tutun küçük ev aletlerine kadar geniş ürün yelpazesi vardır. Televizyon konusunda ise Dünyanın teknoloji liderlerinden bir tanesidir. Philips televizyon sahibi olmak kesinlikle uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışabileceği anlamına gelir. Her ekran boyutunda bir televizyonu olan Philips’in 50″ inç ekranlı 50PUS7607 model kodlu ultra HD smart LED televizyonu da özellikleri ve kalitesiyle dikkat çekiyor.

Philips 50PUS7607 50″ UHD Smart LED Televizyon Teknik Özellikleri 

Ekran Özellikleri: 50 inç boyutunda 126 cm büyüklüğünde bir LED ekranı var. Ultra HD 4K çözünürlük standardına sahiptir. Ekran çözünürlüğü 3840×2160 oranındadır. HDR yayınları gösterebilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Flavel FLV5001 BM 5 Programlı Bulaşık Makinesi Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Ses Özellikleri: 20 W gücünde 2.0 hoparlör sistemi bulunuyor. Al sound ve Clear Sound ses özellikleri vardır. Subwoofer bulunmuyor.

Bağlantı Özellikleri: Dahili wifi sistemi bulunuyor. DLNA özelliği sayesinde video, müzik ve fotoğraf dosyalarına kolayca erişebilmektesiniz. Ayrıca ethernet ve LAN kablo girişi ile internet bağlantısıyla da bağlantı sağlanabilmektedir. Ayrıca 2 adet USB ve 3 adet HDMI giriş yeri bulunmaktadır.

Multimedya Özelikleri: 3D yayın desteklememektedir. Smart TV yani akıllı televizyonlar arasındadır. Saphi TV kullanıcı arayüzü ile birlikte gelmektedir. Ayrıca Netflix ve Youtube yüklü olarak geliyor. 2 çekirdekli işlemci, 1 GB ram ve 8 GB dahili hafızası bulunuyor. Ayrıca 2 adet USB ve 3 adet HDMI giriş yeri bulunmaktadır.

Philips 50PUS7607 50″ UHD Smart LED TV Kullanıcı Yorumu

Evimin oturma odası için kaliteli bir televizyon arıyordum. Kağıt üstünde baktığımız zaman öyle çok üstün özellikleri bulunmamasına rağmen uzun ömürlü olacağını düşündüğüm için Philips 50 inç smart tv aldım. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ve benim işimi fazlasıyla görüyor. Kurulumu zaten çok basit. Kanal geçişleri sırasında bekleme yapmıyor. Ayrıca oldukça net ve canlı bir görüntü sağlıyor. Ses kalitesi ortalama düzeyde. Bunun için ne çok iyi ne de çok kötü diyebilirim. İnternet bağlantısını çok hızlı sağlıyor. Ayrıca uygulama üstünden yayın izlerken donma, takılma ve uygulamadan atma gibi şeyler olmuyor. Smart TV özelliği çok kullanışlı. Özellikle kullanıcı arayüzü benim çok hoşuma gitti. Kumandasında düğmeler güzel yerleştirilmiş.

İlginizi Çekebilir:  Onvo OV65351 65" Ultra HD Android Smart LED TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Philips 50PUS7607 50″ UHD Smart LED TV Alınır Mı?

Bu televizyon tamam öyle çok özelliklere sahip değil. Ancak dediğim gibi Philips kalitesini bilenler tercih edebilir. Görüntü itibariyle çok şık duruyor. Diğer taraftan fiyatı da çok uygun. Ben tanınmamış markaları almak yerine Philips aldım. Sizde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.