Sunny Çay Makinesi (BİM) Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli markalarından bir tanesi olan Sunny’nin Bim markette satılan çay makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Sunny çay makinesi inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Günümüzde hala daha insanlar çay demlemek için yüzlerce yıldır kullanılan çaydanlıkları tercih ediyorlar. Ancak gelişen mutfak teknolojisi sayesinde çay demleme işi makineler tarafından yapılmaya başladı. Çay makinesi markaları piyasada onlarca var. Bunlar çok değişik fiyat aralıklarına sahip. Bazıları markasına para isterken bazıları kaliteli olmasına rağmen uygun fiyatlara satılıyor. Sunny ise Türkiye’nin uzun yıllardır elektronik cihazlarını üreten bir markadır. Sunny’nin ürettiği her ürün kendi kategorisinde oldukça kalitelidir. Sunny çay makinesi ise Bim marketlerde çaydanlık parasında bile daha ucuza satılabilmektedir.

Sunny Çay Makinesi Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: Piyasada bir kaç tane Sunny çay makinesi bulunmaktadır. Ancak biz burada Bim için üretilen çay makinesinin teknik özelliklerinden bahsedeceğiz. 0.9 litre hacminde cam demlik bulunuyor. Alt su ısıtıcısı 1.7 litre hacminde ısıya dayanıklı plastikten yapılmıştır. Demliğinin içinde paslanmaz çelik filtre kullanılıyor. Alt su ısıtıcısı elektrik ünitesi üzerinde 360° derece dönebilmektedir. Su seviye göstergesi ve susuz çalışmayı önleyici emniyet sistemi vardır. Ayrıca sıcak tutma özelliğine sahiptir. Sunny çay makinesi iki yıl garantili olarak satılmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Huawei Watch GT 2 Akıllı Saat Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Sunny Çay Makinesi Kullanıcı Yorumu

Ben ev hanımı olduğum için gün içerisinde sürekli elimde çay bardağı ile geziyorum. Ayrıca çay içmeyi de çok seviyorum. Sürekli çaydanlıkla uğraşmak zorunda kalıyordum. Ayrıca arada sırada çaydanlığın altını açık unutuyordum. Bunlardan kurtulmak için bir çay makinesi almak istiyordum. Ancak bütçem çok fazla değildi. Sunny’nin televizyonunu evimde kullanıyorum ve çok memnunum. Bu sebeple Sunny kalitesine güvendiğim için Bim markete uygun fiyatlı geldiğini gördüğüm Sunny çay makinesi aldım. Demlik hacmi ben ve eşim için yeterli oluyor. Bazen alt tarafını su ısıtıcısı olarak kullanıyorum. Artık mutfağımda kettle kullanmıyorum. Çünkü sıcak su ihtiyacımı Sunny çay makinesinin alt su ısıtıcısından sağlıyorum. Genelde kırmızı renkte satılıyor. Benimki de kırmızı renk ve mutfakta oldukça şık duruyor. Suyu bittiği zaman kendi kendine kapanıyor. Ayrıca saatlerce sıcak tutma özelliği sayesinde akşama kadar sıcak çay içebiliyorum. Cam demliğini bulaşık makinesinde yıkayabiliyorum. Çizilmeye karşı çok dayanıklı bir cam değil ama.

İlginizi Çekebilir:  SEG CM 1012 10 KG Çamaşır Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Sunny Çay Makinesi Alınır Mı?

Sunny teknoloji olarak rakiplerinden hiç aşağı kalmıyor. Yerli üretim olması uygun fiyatlı ulaşmamızı sağlıyor. Birde Bim gibi indirim marketlerde daha ucuza satılınca markasız demir çaydanlıklardan bile uygun fiyata satılıyor. Ben 1 yıldır kullanıyorum çok memnunum. Amacı zaten çay yapmak olan bu cihaz görevini tam anlamıyla yerine getiriyor. Almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.