Xiaomi Ninebot D38E Elektrikli Scooter Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Bu yazımızda Xiaomi Ninebot D38E model kodlu elektrikli scooter nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca son olarak Xiaomi Ninebot D38E elektrikli scooter inceleme, kullanıcı yorumları ve teknik özelliklerine değineceğiz.

Xiaomi, artık dünyanın en büyük elektronik markalarından bir tanesidir. Bunda kaliteli ve teknolojinin son noktasını ürünlerinde yansıtması büyük rol oynamaktadır. Xiaomi, telefon, televizyon, ev eşyaları ve elektrikli araçlar konusunda çok başarılı bir markadır. Scooter konusunda da pek çok modeli bulunuyor. Şok marketlerde satılan Xiaomi Ninebot D38E elektrikli scooter modeli Segway markası adı altında da satılmaktadır. Ancak Şok marketlere Xiaomi logosu ile geliyor.

Xiaomi Ninebot D38E Elektrikli Scooter Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 350 W gücünde bir motoru bulunuyor. Çalışması için enerjisini 36V 7.65Ah bataryasından alıyor. Menzili 38 km ile en uzun scooterlar arasında yer alıyor. Saatte 25 km/s hıza ulaşabiliyor. 120 kg taşıma kapasitesine sahiptir. 10″ büyüklüğünde şişme lastiklere sahiptir. Katlanabilme özelliği sayesinde kolay taşınabilir. Kırımızı siyah karışımı bir rengi vardır. 116 cm yüksekliği katlandığı zaman 50 cm oluyor. Uzunluğu 114 cm ve genişliği 48 cm olarak ölçülmüştür. Bu scooter 15.3 kilogram ağırlığındadır. Ön ve arka kampana fren sistemi vardır. Şarj süresi 0’dan %100 yani tam dolu seviyeye 6-6.5 saat arasında gelmektedir. Eco, orta ve spor olmak üzere üç farklı sürüş moduna sahiptir. Ön ve arka tarafında led aydınlatma ve fren lambası vardır. Ayrıca zil korna kullanılmıştır. Suya karşı IPX5 seviyesinde koruma sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Xiaomi Himo Z20 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Xiaomi Ninebot D38E Elektrikli Scooter Kullanıcı Yorumu

Evimin etrafında pek bir banka ve market gibi bir şey yok. Bende sürekli yürüyerek veya arabayla girip gelmek zorunda kalıyorum. Bunun için daha pratik olan bir taşıta ihtiyacım vardı. Sonuç olarak bir scooter almaya karar verdim. Araştırma yaparken Şok markete geldiğini gördüğüm bu scooter’ı aldım.

Gayet şık ve sağlam bir görüntüsü var. Ne biliyim daha önce adı bilinmedik markaları da kullandım ama bu gerçekten çok kaliteli.  Motor performansı çok güzel ve tatmin edici. Dimdik yokuşları bile çıkabiliyorum. Tam şarj ettikten sonra 30 km kadar yol yapıyorum. Katlanabilir olması sebebiyle taşıması kolay oluyor. Arabanın bagajına rahatlıkla sığıyor. Frenleri güçlü ve güven veriyor. Kısacası gayet güzel ve kaliteli bir scooter.

İlginizi Çekebilir:  Xiaomi 13 Lite Nasıl Telefon Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Xiaomi Ninebot D38E Elektrikli Scooter Alınır Mı?

Bu scooter piyasanın en iyileri arasında yer alıyor. Kalite, özellik ve performans açısından mükemmel bir cihaz. Şok markete piyasa fiyatının çok daha altında ucuza geliyor. Eğer sizde takip ederseniz ve scooter alma niyetiniz varsa kaçırmayın derim. Fiyat performans ürünü olarak baktığınızda zaten en tepelerde olduğunu göreceksiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.