Altus AL50 UHD 9823 Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Ev teknolojisi konusunda herkesin ağzını açık bırakmaya devam eden Altus, yenilikçi fikirlerle en kayda değer modelleri geliştirmektedir. Ev ortamında performanslarıyla öne çıkan ürünler, aynı zamanda tasarımsal özellikleriyle de bir dekorasyon harikası olarak görülmektedirler. Bu nedenle Altus ürünleri, Türkiye pazarında satış rekorları kırmaya devam ediyor.

Markanın prestijini gösteren en önemli modellerden Altus AL50 UHD 9823, ailelerin bir televizyondan isteyebileceği her şeyi onlara sunmaktadır. Görüntü kalitesi açısından harikalar yaratan ürün, aynı zamanda piksel yoğunluğuyla da büyük ses getirmektedir. İşte, televizyon arayanların her zaman ilk tercihlerinden olan Altus’un AL50 UHD 9823 modeli hakkında merak edilen tüm detaylar.

Altus AL50 UHD 9823 Teknik Detayları

Son zamanların en çok satan televizyon modellerinden Altus AL50 UHD 9823, LED ekranı ve düz ekran tipi ile herkes tarafından oldukça beğenilmektedir. Ekran boyutu 50 inç olan ürün, boyut olarak da 126cm olacak şekilde sizlere geliyor. Bununla birlikte çözünürlük standartları da Ultra HD 4K olan modelde 3840×2160 ekran çözünürlüğü bulunmaktadır. Yenileme hızı 60Hz olan ürünün Direct LED aydınlatma teknolojisi de yer alıyor. Ses çıkış gücü 16W olan modelin 2.0 hoparlör sistemi bulunuyorken Subwoofer teknolojisi bulunmamaktadır. Bunlarla birlikte Altus AL50 UHD 9823 modelinde analog alıcı, karasal alıcı, kablo TV, HD uydu alıcı ve HD karasal alıcı yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Fantom CC3500 Cyclone Elektrikli Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Bunların yanı sıra Altus’un AL50 UHD 9823 modelinde dahili Wi-Fi bulunuyorken 4 adet HDMI girişi de yer almaktadır. Bunların yanı sıra cihazda 3D multimedya özelliği bulunmuyorken Smart TV sistemi bulunmaktadır. Ayrıca Smart TV özellikleri de Google Play Store ve Web Tarayıcı olarak görülmektedir. Üstelik SDR enerji tüketimi 60kWh olan modelin ikili stant ayağı bulunduğundan rahatça her yerde kullanılabilmektedir. Son olarak Altus AL50 UHD 9823 modelinin ebatlarına baktığımızda 1111mm TV genişliği, 642.7mm TV yüksekliği, 77.3mm TV derinliği ve 9kg TV ağırlığı olduğu görülmektedir.

Altus AL50 UHD 9823 Kullanıcı Deneyimi

Eski televizyonumuz bozulduğu için yeni bir model arayışına girmiştik. Bu noktada Altus markasının uzun ömürlü cihazlar geliştirdiğini duydum. Bu noktada 4K teknolojisini de barındıran kaliteli olduğunu düşündüğümüz Altus AL50 UHD 9823 modelini satın almaya karar verdik. Ürünü satın aldığımızdan beri hiçbir sorunla karşılaşmadık. Ekran görüntüsü ve renk yoğunluğundan da oldukça memnunuz. Bu şekilde kullanmaya devam edersek uzun ömürlü bir kullanım olacak gibi duruyor. Herkese de Altus’un AL50 UHD 9823 modelini tavsiye ediyorum.

İlginizi Çekebilir:  Schafer Ventus Saç Kurutma Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Altus AL50 UHD 9823 Alınır Mı?

Fiyat performans özelliğiyle ön plana çıkan Altus AL50 UHD 9823 modeli, 4K televizyon deneyimi yaşamak isteyenlere standart bir çözüm geliştiriyor. Piksek yoğunluğu ve çözünürlük kalitesi standartlarda olan modelde Smart TV özelliğinin yer alması da bir avantaj olarak görülüyor. Bu yüzden iyi ve uzun ömürlü bir akıllı cihaz alıp 4K seyir zevki yaşamak isteyen herkesin Altus’un AL50 UHD 9823 alabileceğini belirtmeliyiz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.