Altus AL 345 B Çift Kapılı Buzdolabı Nasıl? Yorumları

Son zamanlarda elektronik ev aletleriyle ön plana çıkan Altus markası, beyaz eşya konusunda da herkese hitap eden cihazlar geliştirmeye devam ediyor. Dev marka, teknolojik gelişmeleri sürekli takip ettiğinden müşterileri için yenilikçi çözümler de geliştiriyor. Bu durum, markanın buzdolabı modellerinde de görülmektedir.

Yıllardır satış rekorları kırmaya devam eden Altus AL 345 B Çift Kapılı Buzdolabı modeli, markanın prestijini ön plana çıkaran en iyi beyaz eşyalardan biri olarak gösteriliyor. Gıda ürünlerini uzun süreler bozulmaktan koruyan model, tasarımsal özellikleriyle de adeta bir dekorasyon harikası olarak görülüyor. İşte, sıklıkla merak edilen ve araştırılan Altus AL 345 B Çift Kapılı Buzdolabı modeli hakkında merak edilen tüm detaylar.

Altus AL 345 B Çift Kapılı Buzdolabı Teknik Detayları

Son aylarda beyaz eşya kategorisinde satış rekorları kırmaya başlayan Altus AL 345 B Çift Kapılı Buzdolabı modeli, iki kapılı olmasıyla herkes tarafından ergonomik görülmektedir. Ayrıca toplam net hacmi 379LT olan modelin kullanımı solo olarak adlandırılırken üründe gösterge veya dokunmatik ekran bulunmamaktadır. Soğutucu kısmında 280LT hacim bulunan modelde hızlı soğutma yer almazken soğutucu aydınlatma bulunmaktadır. Modelin tasarım unsurlarına baktığımız zaman renginin beyaz, yüksekliğinin 170.5cm, genişliğinin 70cm, derinliğinin 62cm ve kapı raf adedinin 3 olduğu görülmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Keysmart KEY 410 4 Çekmeceli Derin Dondurucu Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Performans konusunda da yıllarca çalışabileceği söylenen Altus’un AL 345 B Çift Kapılı Buzdolabı modelinin F enerji sınıfı ile çalıştığı bilinmektedir. Bununla birlikte sessiz çalışma özelliğine sahip olan üründe toplam ses seviyesi de 38 dB olarak görülmektedir. Aynı zamanda tasarruf sağladığı bilinen model, enerji tüketimi anlamında sadece 298kWh tüketmektedir. Dondurucu kısmındaki soğutma sistemi statik olan modelin dondurucu net hacmi 99LT olarak bilinirken dondurma kapasitesi de 2kg/gün olarak görülmektedir.

Altus AL 345 B Çift Kapılı Buzdolabı Kullanıcı Deneyimi

Annemim buzdolabı bozulduktan sonra kendisine yeni bir model almaya karar verdik. Bu modelin uzun ömürlü olması şarttı çünkü kendisi tekrar tekrar buzdolabı alamazdı. Bu noktada kalitesini bildiğimiz Altus markasının modellerini araştırmaya başladı. Yaptığım araştırmalar ve aldığım duyumlar sonrasında Altus AL 345 B Çift Kapılı Buzdolabı modelinin iyi olduğuna karar verdim. Bayiden satın alırken güzel bir garanti de verildi. Annem uzun zamandır buzdolabını kullanıyor ve herhangi bir sıkıntı olmadığını dile getiriyor. Bu nedenle yakınlarımıza da Altus’un AL 345 B Çift Kapılı Buzdolabı modelini öneriyoruz.

İlginizi Çekebilir:  SEG SCM 7101 7 KG Çamaşır Makinesi Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Altus AL 345 B Çift Kapılı Buzdolabı Alınır Mı?

Çift kapılı yapısıyla buzdolabı modelleri arasında yenilikçi özelliğiyle dikkate değer olan Altus AL 345 B Çift Kapılı Buzdolabı modeli, ekstra özellikleri ve düşük enerji sarfiyatıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca geniş hazneleri olan model, yıllarca sorunsuz kullanılabiliyor. Bu nedenle yenilikçi bir model alırken fiyat performans çizgisinde kalmak istiyorsanız Altus’un AL 345 B Çift Kapılı Buzdolabı modelini tercih edebilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.