Arora Casper New 4 Elektrikli Motosiklet Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin en sevilen motosiklet üreticilerinden Arora, gelişmiş teknolojisiyle ulaşım sorununa yeni nesil çözümler geliştirmeye devam ediyor. Yenilenebilir güç tüketimini ön plana alan marka, kısa mesafe sürücülerinden uzun yol motosikleti arayanlara kadar geniş bir skalada hizmet veriyor. Bu noktada ürünlerinin sağlamlığı ve kalitesi sayesinde Türkiye’de de her modelde satış rekorları kırmayı başarıyor.

Arora markasının en değerli ürünlerinden Arora Casper New 4 modeli, ergonomik yapısıyla elektrikli motosikletler arasında satış rekorları kırıyor. Piyasayı resmen domine eden model, yeni nesil özellikleriyle kullanıcılardan her zaman tam not alıyor. İşte, elektrikli motosiklet denildiğinde akla gelen ilk modellerden Aroranın bu modeline dair merak edilen tüm detaylar.

Arora Casper New 4 Teknik Özellikleri

Türkiye’nin en sevilen elektrikli motosikletlerinden Arora Casper New 4 modeli, 240W motor gücü ile kullanıcılara ulaşmaktadır. Bunlarla birlikte tek şarj ile sürüş mesafesi 25 – 35 km olan model, sadece 8 – 10 saat aralığında ful şarj olabilmektedir. Bunlarla birlikte ön lastiği 14 – 2.50 ve arka lastiği 14 – 2.50 oranında olan modelde her iki fren sistemi için de ‘’Kampana’’ markası tercih edilmiş. Bu sayede Arora’nın bu modelinde güvenlik unsuru bir hayli ön planda tutulmuş.

İlginizi Çekebilir:  Rantudil Kullananlar ve Yorumları

1420mm uzunluğa, 660mm genişliğe ve 1030mm yüksekliğe sahip olan Arora Casper New 4 modelinin dingil mesafesi ise 1020mm olarak tasarlanmıştır. Ağırlığı ise 33kg olan model, toplam 133kg ağırlığı kolayca taşıyabilmektedir. Akü olarak 48V12Ah yapısında olan Arora Casper New 4 modelinin maksimum ulaştığı hız 25km iken giriş voltajı ise 220 – 240 V olarak görülmektedir. Kullanıcı dostu olarak bilinen Arora Casper New 4 modeli, ergonomik tasarımını da tüm bu teknolojik özellikleriyle birleştirmeyi başarmıştır.

Arora Casper New 4 Kullanıcı Yorumu

Babama dükkâna gidip gelebilmesi için bir elektrikli araç satın almak istiyorduk. Bu konuda bisiklet sürüşü kendisini yoracağı için elektrikli motosiklet almaya karar verdik. Aklımda her zaman olan model Arora Casper New 4 aracını satın aldım. Kendi yaptığım testlerde aracın maksimum hız sınırına ulaştığını ve şarj dolum süresinin de doğru olduğunu gördüm. Bunlarla birlikte fren testinden de yüksek not alan model, ergonomi konusunda da beni memnun etti. Babam 1 yıldır Aroranın bu modelini kullanmaya devam ediyor ve araçtan herhangi bir şikâyeti olmadı.

İlginizi Çekebilir:  Joyplus Şarjlı El Fanı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Arora Casper New 4 Alınır Mı?

Son ayların en favori ürünlerinden Arora Casper New 4 modeli, her ne kadar düşük bir sürüş mesafesine sahip olsa da kısa mesafelerde istenileni tam olarak karşılıyor. Fiyat performans ürünü olarak karşımıza çıkan araç, daha çok fren güvenliği ve ergonomi arayanlara hitap ediyor. Bu nedenle rahat ve kısa yolculukları düşük hızlarda yapmak isteyen herkes, Arora Casper yeni modelini gönül rahatlığıyla satın alabilir.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.