Tecno Camon 18 Telefon Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Global ölçüde satış rekorları kırsa da Türkiye pazarına yeni giren Tecno markası, en fiyat performans ürünlere imza atmaya devam ediyor. Milyonlarca kişinin tam not verdiği Tecno telefonlar, performans açısından en iyi sistemler olarak biliniyor. Bu noktada ekran kısmından RAM kapasitesine kadar markanın ürünlerinde en özel birimler tercih ediliyor.

Son zamanların en çok satanlarından Tecno Camon 18, markanın fiyat performans algısını tam olarak lanse ediyor. RAM, depolama ve işlemci birimleriyle dikkat çeken modelde fiyatlar da en dip noktalarda tutuluyor. Tecno Camon 18 modeli ile herkes, uygun fiyatlarla yüksek teknolojiye erişim sağlıyor. İşte, merakla araştırılan modelin merak edilen tüm detayları.

Tecno Camon 18 Teknik Özellikleri

Ekran boyutu olarak 6.8 inçlik bir oran tercih edilen Tecno Camon 18 modelinde IPS LCD bir ekran teknoloji de yer alıyor. Bununla birlikte 395 PPI piksel çözünürlüğü olan cihazda 1080×2460 ekran çözünürlüğü ulunuyor. 5 GB özelliğinden yoksun olan model içerisinde 4.5 G teknolojisi başarılı bir iş çıkarıyor. 6 GB RAM kapasitesine sahip olan Tecno Camon 18 modelinde aynı zamanda 128 GB dahili depolama da bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar, dosyalarını kolayca depolarken cihazlarını hızlı şekilde kullanabiliyorlar.

İlginizi Çekebilir:  Samsung Galaxy A15 Nasıl? Yorumları ve Alınır Mı?

Bunların yanı sıra suya dayanıklılık konusunda eksik not alan Tecno Camon modeli, toza karşı dayanıklı şekilde kullanıcılara sunuluyor. Parmak izi teknolojisinin yer aldığı cihazda 5000 mAh batarya kapasitesi de göz dolduruyor. Gücünü MediaTek Helio G88 işlemci modelinden olan cihaz, 2.0 GHz frekansına kadar çıkabiliyorken 8 çekirdekli işlem yapma gücünü de barındırıyor. Hızlı şarj özelliği bulunan model, 84,51 oranında bir ekran – gövde oranına, 203 gram ağırlığa ve 168.86mm’lik bir uzunluğa da sahiptir.

tecno camon 18 kullanıcı yorumları

Tecno Camon 18 Kullanıcı Yorumları

Annemin artık akıllı telefon kullanması gerektiğine karar vermiştim. Kendisine fiyat performans anlamında en başarılı modellerden birini satın almak istiyordum. Türkiye pazarına yeni giriş yapan Tecno markasının Tecno Camon 18 modeline bir şans vermek istedim. Bu noktada modelin ilk göze çarpan özelliği, ekran konusundaki başarısıydı. Çözünürlük açısından annemin rahat kullanacağı tarzda tasarlanmış. Ayrıca ekran gövde oranıyla birlikte parlaklık değeri de muazzam seviyelerde. Bunların yanı sıra işlemcisi yeterli olan modelde yüksek depolama ve RAM değerleri bulunduğundan kolay bir kullanım da sağlanıyor. Tüm bu özellikleriyle annemin ilk akıllı telefonu Tecno Camon  modelini herkese öneriyorum.

İlginizi Çekebilir:  Hiking A51 Nasıl Telefon, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Tecno Camon 18 Alınır Mı?

Her ne kadar AMOLED bir ekrana sahip olmayıp 5 G desteğinden yoksun olsa da Tecno Camon modeli fiyat performans açısından alınabilecek bir model. Gündelik telefon kullanıcılarının işini çok rahat görecek Tecno Camon 18 modeli, sağlam ve uzun ömürlü bir yapı da vadetmektedir. Bu nedenle uygun fiyatlı ve fiyatının karşılığını veren bir model arayanlar için Tecno Camon 18 modeli biçilmiş kaftan olacaktır.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.