Volta Vsm Elektrikli Bisiklet Nasıl? İyi Mi? Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin en sevilen elektrikli motosiklet üreticilerinden Volta, son aylarda yeni nesil modellere imza atıyor. Hem hızlı hem de güvenli araçları kullanıcılarla buluşturan marka, özellikle bisiklet konusunda harikalar yaratıyor. Teknolojinin tüm getirilerini takip eden firma, bisiklet modellerinde güçlü bir batarya sistemini de tercih ediyor.

Volta markasının en çok satan modellerinden Volta Vsm Elektrikli Bisiklet, her yaştan insanın ulaşım sorununa çözüm buluyor. Kısa mesafedeki ulaşımlar için kullanılan model, uzun yıllar kullanıcı memnuniyeti de sunuyor. İşte, sıklıkla satın alınan Volta Vsm Elektrikli Bisiklet modelinin merak edilen tüm detaylar.

Volta Vsm Elektrikli Bisiklet Teknik Özellikleri

Son aylarda sıklıkla satın alınan Voltanın bu Elektrikli Bisiklet modeli, tip olarak şehir bisikleti adıyla piyasayı domine etmektedir. Taşıma kapasitesi 80 – 89,9kg olan modelin sürüş mesafesi de 30 – 49,9km olarak karşımıza çıkıyor. Batarya yeri açık olan elektrikli bisikletin çift amortisör desteğine sahip olduğu da bilinmektedir.

İlginizi Çekebilir:  RKS TNT10 Pro Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Ayrıca Volta Vsm Elektrikli Bisiklet modeli, kullanıcılara tam 20inç boyutundaki jantlar ile birlikte gelmektedir. Çift çamurluk sistemiyle yağmurlu havalarda dahi sürüş keyfi sunan araç, menzil olarak da 40km gibi bir uzunluğa sahiptir. Nominal gücü 220 WATT olan araç, maksimum olarak 25km hıza çıkabiliyor. Tırmanma kapasitesi %16 olan Volta Vsm Elektrikli Bisiklet, 48V’lük bir batarya kapasitesine de sahiptir. Bunlarla birlikte şarj süresinin 6 – 8 saat olduğu açıklanan bisiklette batarya tipi olarak döngülü jel şarj sistemi tercih edilmiştir. Şarj çıkışı 48V/2 olan araç, hızlı şarj olma özelliğiyle de herkesin beğenisini kazanmış durumdadır.

Volta Vsm Elektrikli Bisiklet Kullanıcı Yorumları

Köyümüzde kısa mesafelere gitmek için elektrikli motosiklet veya bisiklet almak istiyordum. Tabi ki her ikisi için de asla Volta markasından şaşmayacaktım. Yaptığım araştırmaların ardından Volta Vsm Elektrikli Bisiklet modelini satın almaya karar verdim. Modelin estetik yapısı çok hoşuma gitti. Ayrıca köy yollarında 25km hıza rahatlıkla ulaşması ve bu hızda beni zorlamaması da araca artı not ekledi. Bu durum, amortisörlerin kaliteli olduğunu da bir nevi kanıtladı. Ayrıca menzil mesafesi de beni çok memnun etti. Kısa sürede şarj olan araç, tek bir şarjla oldukça verimli şekilde yol kat edebiliyor. Bu nedenle Volta Vsm Elektrikli Bisiklet modelini çevremdeki herkese önermeyi de ihmal etmiyorum.

İlginizi Çekebilir:  Volta VB7 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Volta Vsm Elektrikli Bisiklet Alınır Mı?

Volta markasının yeni nesil ürünlerinden olan Volta Elektrikli Bisiklet bu modeli, azami hız sınırının düşük olmasıyla her ne kadar tartışılsa da güvenlik arayanlar için ideal modellerden. Estetik anlamda istenileni karşılayan model, performans konusunda da bir sorun yaratmıyor. Uzun yıllar kullanıldığı söylenen ürün, genellikle satın alanlardan tüm konularda tam not alıyor. Bu nedenle elektrikli bisiklet arıyorsanız sağlam ve verimli yapısıyla Volta Vsm Elektrikli Bisiklet modelini gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.