Bim Telefon Fiyatları Nasıl? Ne Kadar?

Akıllı telefonlar, iletişim kurma amacından eğlenceli vakit geçirmeye kadar birçok amaç için kullanılmaya başlanmıştır. Çok yönlü cep telefonları, şimdilerde teknoloji marketlerin yanı sıra Türkiye’nin en büyük perakende marketleri bünyesinde de satışa sunulmaktadır. Akıllı telefonlar konusunda en özel teklifleri sunan marketler zincirlerinden biri de Bim olarak gösterilmektedir.

Türkiye’nin en çok tercih edilen marketler zincirlerinden Bim, şimdilerde müşterileri için dünyanın en kaliteli telefonlarını da satışa sunmaya başlamıştır. Bim bünyesinde satılan modeller, herkes için uygun olduğu gibi aynı zamanda fiyatlandırma açısından da makul tekliflerle sunulmaktadır. Bu noktada modeller oldukça iyi olsa da Bim bünyesinde satılan telefonlar çeşitlilik göstermektedir.

Bu noktada teknoloji alanındaki rekabet ve yeni gelişmeler, Bim telefon fiyatları konusunda da sürekli değişimlerin yaşanmasına neden olmaktadır. Her geçen gün değişen telefon fiyatları, kişilerin de aklını karıştıran konulardan biridir. Biz de sizler için oldukça sık sorulan Bim telefon fiyatları konusu hakkında detaylı bir yazı hazırladık.

İçindekiler

Bim Telefon Fiyatları Neye Göre Değişiklik Gösterir?

Yeni yılda akıllı telefon seçeneklerini müşterileriyle buluşturmaya başlayan Bim, farklı ihtiyaçlara göre en makul fiyatlarla ürünleri satışa sunmaktadır. Fakat her telefonun fiyatı değişiklik gösterdiğinden kişiler, cihazlardaki fiyat değişimlerinin neye bağlı olduğunu merak etmektedirler.

İlginizi Çekebilir:  Buzdolabı Termostat Değişimi Fiyatları

Bim telefon fiyatları, bakıldığı zaman marka ve model bazında değişiklik gösterebilmektedir. Örnek vermek gerekirse önde gelen teknoloji markalarının amiral gemisi modelleri, genellikle diğer modellere göre çok daha yüksek fiyatlarla satışa sunulurlar. Bu noktada modellerin ekran boyutu ve kalitesi de çözünürlüğün artması veya azalması ile telefon fiyatlarını etkiler

Bim telefon fiyatları konusunda değişikliklerin görülmesinin bir diğer nedeni de cihazların beyni olarak görülen işlemci ve bellek farklılıklarıdır. Bunlarla birlikte modellerin kameralarının nasıl olduğu, depolama kapasitesinin ne kadar olduğu, batarya ömrünün uzun olup olmadığı ve yeni nesil bağlantı teknolojileri ile donatılıp donatılmadığı da fiyatları etkilemektedir. Tüm bunların yanı sıra tasarım ve malzeme kalitesi, ek özellikler ve bölgeye göre satış durumu da fiyatları etkileyen ekstra özellikler arasında gösterilir.

İlginizi Çekebilir:  Deloday Şurup Kullananlar ve Yorumları

Bim Telefon Fiyatları Ne Kadar?

Şimdilerde kendine yeni bir cep telefonu satın almak isteyen kişiler, Bim bünyesinde makul fiyatlarla satıldığı ifade edilen modellerin ne kadar olduğunu da soruşturmaktadırlar. Bim’e gelen telefonlar, her ihtiyaca göre farklı fiyat etiketleriyle sunulurlar. Bu noktada şimdilerde Bim telefon fiyatları konusunda açıklanan rakamlar şu şekilde sıralanmaktadır;

 • GM22 Pro 128 GB 7.999 TL
 • Samsung Galaxy S21 FE 5G 128GB 16.750 TL
 • Samsung Galaxy A32 6+128GB 8.399 TL
 • Iphone 13 128GB 37.999 TL
 • Iphone 11 64GB 23.799 TL
 • OPPO A16 4+64GB 4.699 TL
 • Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8+128GB 9.499 TL
 • Iphone SE 64GB 23.999 TL
 • Xiaomi Redmi 10C 4+64GB 4.799 TL
 • OPPO A96 6+128GB 7.999 TL
 • Realme C21-Y 4+64GB 3.899 TL
 • Iphone 14 Plus 256GB 53.999 TL
 • Tecno Pova Neo 2 6+128GB 5.699 TL

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.