Çamaşır Makinesi Tamiri Fiyatı

Çamaşır makineleri, gelişen teknoloji sayesinde oldukça kaliteli ve sağlam şekilde tasarlanıyor olsalar da kullanıma bağlı olarak çeşitli sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu noktada aileler, çamaşır makineleri için iyi bir servisle anlaşarak tamir işlemlerini gerçekleştirmek ve uzun süreler makinelerini kullanmak istemektedirler. Hal böyle olunca servislerin kalitesiyle birlikte fiyatlandırma aralıkları da sıklıkla soruşturulmaktadır.

Çamaşır makinesi tamiri fiyatı, birçok farklı unsura göre değişiklik göstermektedir. Bu unsurlar, cihazların nasıl bozuldukları ve hangi aksamlarının çalışmadığıyla ilgilidir. Çamaşır makinelerinin her aksamı için farklı işlemler yapıldığından tamir fiyatları da değişmektedir. Biz de sizler için çamaşır makinesi tamiri fiyatı konusunda merak edilen tüm soruları yanıtladık.

Çamaşır Makinesi Motor Tamir Fiyatları

Çamaşır makinelerinde tamire en ihtiyaç duyulan ve en hassas olan nokta motor kısımlarıdır. Motor tamirleri, günümüzde servisler tarafından en sık yapılan işlemlerden biridir. Bu noktada ilgili işlemlerin yapılması ise servisin yoğunluğuna göre aynı gün veya en geç bir gün sonra olmaktadır. Üstelik büyük servislerin adrese personel göndererek dahi çamaşır motoru değişimi yaptıkları bilinmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Buji Kablosu Değişimi Ne Kadar? Fiyatı ve İşçilik Ücreti 2023

Ayrıca çamaşır makinesi tamiri fiyatı konusunda yapılan araştırmaların büyük çoğunluğu da motor sistemleri için yapılan araştırmalardır. Bu noktada Beko markalı cihazlar için 1500 TL, Arçelik markalı cihazlar için 1400 TL, Bosch markalı cihazlar için 1500 TL ve Vestel markalı cihazlar için 1200 TL genel olarak talep edilmektedir.

Çamaşır Makinesi Kazan Tamiri Fiyatları

Son zamanlarda çamaşır makinesi tamiri fiyatı konusunda yapılan araştırmaların kazan tamiri için olduğu da görülmektedir. Çamaşır makinelerinin adeta bel kemiği olan kazanlar, kullanıma bağlı olarak zamanla tamir ihtiyacı duyabilmektedirler. Bu noktada çamaşır makinesi kazan tamiri işlemleri, profesyonellik gerektiren ince uygulamalardır. Türkiye’deki kaliteli servisler, kazan tamiri konusunda hızlı hareket etmekte ve sorunu tamamen çözebilmektedirler.

İlginizi Çekebilir:  SGS Darbeli Matkap Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Bu noktada kazan tamiri için çamaşır makinesi tamiri fiyatı konusuna gelecek olursak Türkiye’de genel anlamda uygulama için Bosch markalı cihazlarda 600 – 800 TL, Arçelik markalı cihazlarda 500 – 700TL ve Samsung markalı cihazlarda 700 – 850TL gibi rakamlar talep edilmektedir.

Çamaşır Makinesi Kazan Düşmesi Fiyatları

Kullanıma bağlı olarak kazan sistemlerinde arıza olmasa da düşme ile kazanlarda sorun meydana gelebilmektedir. Türkiye’deki servisler, kazan düşmesi için tamir işlemlerine hemen başlamakta ve genelde profesyonelce yapmaktadırlar. Ayrıca kazan düşmesi durumunda çamaşır makinesi tamiri fiyatı için ortalama 500 – 1200TL talep edilmektedir.

Çamaşır Makinesi Kart Tamiri Fiyatları

Çamaşır makinelerinin adeta beyni olan kart sistemleri de diğer unsurlarda olduğu gibi kullanıma bağlı olarak arıza oluşturabilmektedirler. Bu noktada Türkiye’deki birçok servis, yine kart sistemlerinin eskisi gibi çalışabilmesi için hizmet sağlamaktadırlar. Kart sistemlerinin tamiri için çamaşır makinesi tamiri fiyatı markalara göre değişiklik göstermektedir. Ortalama fiyatlara bakıldığı zaman karşımıza 700TL ila 1600TL arasında rakamlar çıkmaktadır.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.