Fakir Rocky SB 5150 Dik Süpürge Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Ev aleti denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan Fakir, Türkiye’nin en çok satış yapan firmalarından biri olarak da biliniyor. Kaliteli modellere imza atmayı başaran Fakir, yeni nesil modelleri de satışa sunuyor. Bu sayede kullanıcılar, ev aletlerini uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanabiliyor.

Markanın en bilinen modellerinden olan Fakir Rocky SB 5150 Dik Süpürge, çekim gücü ve sağlamlığıyla rakiplerini geçmeyi başarıyor. Dik özelliğiyle ergonomik bir kullanım da sunan model, yeni nesil teknolojileri de bünyesinde barındırıyor. Güçlü bir motor sistemine de sahip olan Fakir Rocky, toz kapasitesiyle de göz dolduruyor. İşte, ev hanımlarının sıklıkla araştırdıkları Fakir Rocky SB 5150 Dik Süpürge modeline dair merak edilen tüm detaylar.

Fakir Rocky SB 5150 Dik Süpürge Teknik Özellikleri

Son zamanların en sevilen süpürge modellerinden Fakir Rocky SB 5150 Dik Süpürge, güç kapasitesi olarak 500W ile karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra toz kapasitesi de 500ML olan model, evinizde hiçbir şekilde toz bırakmıyor. Ayrıca modelde yer alan 71 dB ses seviyesi de evinizde rahatsızlık veren bir ses çıkmamasına neden oluyor. Kablo boyutu 7m olan modelde parke aparatı bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir:  Fakir Atria Elektrik Süpürgesi Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Tüm bunlarla birlikte Fakir Rocky modelinde kenar köşe aparatı bulunurken zemin aparatı yer almıyor. Hassas mobilya aparatı ile fark yaratan Fakir Rocky SB 5150 Dik Süpürge modeli, ekstra yer aparatıyla da rakiplerini de geçmeyi başarıyor. Birçok ekstra özelliğiyle milyonlarca kişinin sevdiği Fakir Rocky modelinde sağlam bir taşıma kolu da ön plana çıkıyor.

Fakir Rocky SB 5150 Dik Süpürge Kullanıcı Yorumları

Kız kardeşimle evimize yeni bir süpürge almak için arayışlara başlamıştık. Evimdeki tüm aletler Fakir markalı olduğu için dik süpürgemin de Fakir markalı olmasını istedim. Bu noktada Fakir Rocky SB 5150 Dik Süpürge satın almaya karar verdik. Daha aldığımız ilk günden itibaren çekim gücüne hayran kaldığımız model, ergonomik olarak da harika bir şekilde duruyor. Yani evi komple temizlemek istediğimizde hiç yorulmadan iş yapabiliyoruz. Ayrıca sessiz çalışma özelliği de evde sanki hiç süpürge çalışmıyor hissiyatı uyandırıyor ve çocuğumun süpürgede korkmamasını da sağlıyor. Üstelik ekstra yer aparatı da temizlik sırasında bizlere bir hayli kolaylık sağlıyor. Kız kardeşimle beraber aylardır Fakirin bu modelini kullanıyoruz ve çok sağlam olduğu için uzun yıllar kullanacağımızı düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Fakir Veyron XL Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Fakir Rocky SB 5150 Dik Süpürge Alınır Mı?

Dik süpürge modelleri arasında rakiplerinden her anlamda ön plana çıkan Fakir Rocky SB 5150 Dik Süpürge modelinin en iyi özellikleri güçlü filtre, elektrik sistemi ve sessizlik modu olarak gösteriliyor. Üstelik internetteki kullanıcı yorumları da modelin her anlamda iyi olduğunu kanıtlıyor. Bu nedenle ergonomik, güçlü ve uygun fiyatlı bir süpürge arayan herkes, Fakirin bu modelini satın alabilir. A101 aktüel ürünlerinde müthiş indirimiyle görünen bu modeli eğer aktüel üründe yakaladıysanız kaçırmayın.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.