Onvo OVFRY06 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Son zamanların popüler ürünlerinden olan yağsız fritöz yani air fryer modellerinden olan Onvo OVFRY06 airfryer nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Onvo ovfry06 airfryer inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Son yıllarda her evde yer almaya olan cihazlardan bir tanesi yağsız fritöz olarak geçen air fryer ürünleridir. Her mutfakta olmaya başlayan bu cihaz en yağ ile kızartmalar ve yemekler yapabilmektedir. Piyasada çok fazla airfryer markası bulunmaktadır. Bunlardan bir çoğu yabancı marka olmasına rağmen Türk markaları da kendi airfryer cihazlarını üretmektedir. Bu konuda başarılı bir marka olan Onvo’nun çeşitli özelliklerde airfryerları bulunuyor. OVFRY06 bunlardan bir tanesidir. Özellikle Bim, A101, Şok ve migros gibi zincir mağazalarda indirimli ürün olarak satıldığı fazlaca görülüyor.

Onvo OVFRY06 Airfryer Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 1800 watt gücündedir. Sıcak hava yani air fryer sistemi pişirme sağlamaktadır. 8 lt pişirme haznesi hacmi vardır. 1 adet haznesi olup çıkarılabilmektedir. Isı ayarı ve zamanlayıcı özelliği vardır. Kızartma, yağsız pişirme ve az yağda kızartma fonksiyonları vardır. Aksesuarları bulaşık makinesinde yıkanabilir. Dijital dokunmatik kontrol paneline sahiptir. Paslanmaz çelik kızartma sepeti ve kolay temizlik imkanı sunar. Açık unutulduğunda otomatik kapanma özelliği vardır.

İlginizi Çekebilir:  Trident TAF506 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
Teknik Özellikleri
Güç 1800 W
Hazne Kapasitesi 8 Lt
Sıcaklık Ayarı 80°C-200°C
Zamanlayıcı 1-60 Dakika
Bulaşık Makinesinde Yıkama Var
Pişirme Modu 8 Adet
Dijital Ekran Var
Dokunmatik Kontrol Var
Yağ Tasarrufu %80’e kadar
Otomatik Kapanma Var
Sesli Uyarı Var
Renk İnox
Gövde Malzemesi Plastik
Sepet Malzemesi Paslanmaz Çelik
Garanti Süresi 24 Ay

Onvo OVFRY06 Airfryer Kullanıcı Yorumu

Uzun zamandır evime air fryer almak istiyorum. Ayrıca alacağım cihazın dijital ve dokunmatik olmasını istiyordum. Araştırma yaparken Bim markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Onvo ovfry06 airfryer aldım. Daha kutusundan çıkarttığım zaman şık görüntüsü ve kalitesi dikkatimi çekti. Ben 4 kişilik bir aileyim ve çocuklarım kızartmayı çok seviyor. Özellikle hafta sonları patates kızartması sofradan eksik olmuyor. Bu cihaz ile tüm eve yetecek kadar patates kızartıyorum. Yaptığı kızartma tıpkı yağda ve tavada kızartmış gibi çıtır çıtır oluyor. Arada sırada tavuk kanat ve köfte kızartıyorum ve gayet güzel sulu sulu pişiriyor. Modları çok olması pişirilecek yemekleri daha güzel yapıyor. Ben bazen buz çözdürme için kullanıyorum. Pirinç pilavı kaç defa denediysen hepsinde lapa oldu. Kek yaptığımda altını üstünü eşit bir şekilde pişiriyor.

İlginizi Çekebilir:  Dijitsu DB100 Tezgah Altı Buzdolabı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Onvo OVFRY06 Airfryer Alınır Mı?

Bana herkes markası çok duyulmadığı alma dedi. Ben araştırırken bu cihazın rakiplerinin yarı parasına satıldığını gördüm ve aldım. Diğer çok daha pahalı ürüne sahip arkadaşlarımın airfryerlarının yaptığı kızartmalar ile Onvo’nun yaptıkları arasında hiçbir fark yok. Büyük hacimli olması kalabalık aileler için çok avantajlı oluyor. Mutfakta çok şık duruyor ve eve gelen misafirler markası ne diye soruyorlar. Yaptığı yiyecekler lezzetli ve olması gerektiği gibi oluyor. Eğer almak isterseniz gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.