SEG BM 6001 6 Programlı Bulaşık Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

A101 marketlerde satılan SEG BM 6001 6 programlı bulaşık makinesi nasıl, alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca SEG BM 6001 6 programlı bulaşık makinesi teknik özellikleri, incelemesi ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Vestel’in bir alt markası olan ve oldukça kaliteli ürünleri olan SEG, beyaz eşya ve ev elektroniği konusunda uygun fiyatlı kaliteli ürünler üretmektedir. Vestel fabrikalarında üretim yapan SEG, özellikle dar gelirli ailelerin beyaz eşya ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ayrıca zincir mağazalarda (Bim, A101, Migros, Şok ve Metro Market) gibi yerlerde indirimli ürünleriyle dikkat çekmektedir. BM 6001 kodlu bulaşık makinesi ise oldukça özellikli olmasına rağmen uygun fiyatı ile dikkat çekmektedir.

SEG BM 6001 Bulaşık Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Alt-orta sınıf grubunda cihazları üreten bir marka SEG, bilinenin aksine fiyatına göre çok kaliteli ürünler üretmektedir. Özellikle beyaz eşya ve televizyon grubunda oldukça hatırı sayılır bir müşteri sayısına sahiptir. SEG BM 6001 bulaşık makinesi teknik özellikleri ise şöyledir.

İlginizi Çekebilir:  SEG CX 482 Inox No-Forst Buzdolabı Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Teknik Özellikleri: 12 kişilik yıkama kapasitesine sahiptir. E sınıfı enerji tüketimi seviyesindedir. Çalışırken en fazla 54 desibel ses çıkartmaktadır. 40 derecede 30 dakikada hızlı yıkama özelliğine sahiptir. 6 programlı olup, çocuk kilidi, zamanlayıcı gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca 2 yıl Vestel garantilidir.

SEG BM 6001 Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumu

Artık eski makinemi değiştirmenin zamanı gelmişti. Çünkü sağından solundan sürekli su akıtıyor ve arıza çıkartıyordu. Bu sebeple A101’de uygun fiyatlı gördüğüm için bir tanesi aldım. 4 kişilik çocuklu bir aileyiz. Her gün muhakkak çalışıyor. Şu zamana kadar bir sorun ve arıza ile karşılaşmadım. Yoğum programda tabakları ve bardakları tertemiz yapıyor. Çalışırken hafif ses çıkartıyor olsa da öyle rahatsız edici değil. Dijital ekranı sayesinde bulaşıklar yıkanırken sürekli makineyi kontrol altında tutabiliyorum. Bardaklar çizilme yapmadı şimdiye kadar. Ayrıca hiç sudan geçirmeden koyduğumda bile en ufak bir leke bırakmadan çıkarttı.

İlginizi Çekebilir:  SEG NF 463 No-Frost Buzdolabı Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

SEG BM 6001 Bulaşık Makinesi Alınır Mı?

Zincir marketlerde gerçekten çok uygun fiyatlara satılıyor. Enerji tüketimini göz ardı edebilirseniz oldukça iyi ve iş gören bir makine. Bugün SEG BM 6001 fiyatına ikinci el makine bile vermiyorlar. Arkasında Vestel gibi bir markanın olması yedek parça ve servis düşüncesi gibi şeylerin olmamasını sağlıyor. Eğer işimi görsün yeter diyorsanız SEG BM 6001 fazlasıyla işinizi görecektir.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.