Fujiplus Elia 18000 BTU Inverter Klima Nasıl? Yorumları

Klima sistemleri konusunda devasa işlere imza atan Fujiplus markası, Türkiye pazarında satışa sunduğu modellerle de herkesten beğeni toplamayı başarıyor. Yaz aylarında başarılı bir soğutma performansı sergileyen modeller, kış aylarında da ailelerin farklı bir ısınma seçeneği aramalarına gerek bırakmıyorlar. Bu nedenle Fujiplus klima modelleri, global anlamda yıl içerisinde satış rekorları kırıyor.

Bu noktada markanın prestij ürünleri arasında gösterilen Fujiplus Elia 18000 BTU Inverter Klima modeli, özellikle yaz aylarında ailelerin vazgeçilmezlerinden biri olarak görülüyor. Güçlü performansıyla istenileni tam olarak veren model, elektrik tüketiminin azlığıyla da tasarruf sağlıyor. İşte, merakla araştırılan Fujiplus Elia 18000 BTU Inverter Klima modeline dair merak edilen tüm detaylar.

Fujiplus Elia 18000 BTU Inverter Klima Teknik Özellikleri

Son zamanların en çok satılan klima modelleri arasında gösterilen Fujiplus Elia 18000 BTU Inverter Klima, güçlü motor sistemi sayesinde istenileni tam olarak veriyor. BTU ısıtma kapasitesi olarak 19450W olan model, soğutma anlamında da yaz aylarının en iyi kurtarıcılarından biri olarak görülüyor. Klima türü olarak da split yani duvar tipi olarak satışa sunulan Fujiplus’ın Elia 18000 BTU Inverter Klima modeli, ev ortamında her anlamda dekoratif bir görüntü de yaratıyor. Bunlarla birlikte modelin elektrik tasarrufu anlamında çok iyi olduğu biliniyorken enerji sınıfı olarak da A++ şeklinde satışa sunuluyor. Beyaz renkli olan modelin temizleme ve kullanım detayları da oldukça pratik olarak görülüyor. Üstelik satıcı tarafından 24 aylık bir garanti süresi sunulan Fujiplus Elia 18000 BTU Inverter Klima modeli, uzun yıllar kullanımın da kapılarını açıyor. Bunlarla birlikte Fujiplus markası tarafından modelin yurt dışı satışının olmadığı da açıklanmıştır. Son olarak soğutma kapasitesi adına marka tarafından verilen bilgilerin evin konumuna, yalıtımına ve klima temizliğine göre değişeceğini de belirtmekte yarar var.

İlginizi Çekebilir:  Kaspa Coin Nedir? Kaspa Coin Yorumları

Fujiplus Elia 18000 BTU Inverter Klima Kullanıcı Yorumları

Yazın sıcaklardan bunaldığımız için kendimize bir klima almak istiyorduk. Özellikle Adana’da yaşadığımızdan dolayı yazları bir hayli sıcak geçiyordu. Ayrıca kışları da birkaç ay Adana’da kaldığımız için ısınma konusunda da bir çözüm bulmamız gerekiyordu. Bunun için iki sorunu da bir arada halledebileceğimiz bir klima modeli satın almaya karar verdik. Yapacağımız araştırmada elektrik tüketimini çok az yapan bir model satın almayı düşünüyorduk. Bu noktada birkaç internet yorumundan sonra Fujiplus Elia 18000 BTU Inverter Klima modelini satın almaya karar verdik. Modeli satın aldığımızdan beri oldukça memnun şekilde kullanıyoruz. Soğutma ve sıcak üfleme performansından oldukça memnunuz. Aynı zamanda elektrik tüketimi de gözle görülür şekilde düştü. Bu nedenle herkese Fujiplus Elia 18000 BTU Inverter Klima modelini tavsiye ediyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Kumtel Hamur Yoğurma Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Fujiplus Elia 18000 BTU Inverter Klima Alınır Mı?

Klima sistemlerine yeni bir soluk getiren Fujiplus markası, Fujiplus’ın Elia 18000 BTU Inverter Klima modeliyle hem performansı hem de düşük elektrik tüketimini bir araya getirmeyi başardı. Bu nedenle fiyat performans ve yüksek kullanımda az yakan bir klima modeli arıyorsanız Fujiplus Elia 18000 BTU Inverter Klima modelini tercih edebilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.