Fantom CC3500 Cyclone Elektrikli Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Ülkemizde uzun yıllardır elektrikli süpürge konusunda lider markalardan bir tanesi olan Fantom’un CC3500 Cyclone elektrikli süpürge modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Fantom CC3500 Cyclone elektrikli süpürge kullanıcı yorumu, teknik özellikleri ve incelemesine yer vereceğiz.

Elektrik süpürgesi her evde mutlaka bulunması gereken bir alettir. Piyasada pek çok marka elektrikli süpürge vardır. Ancak elektrikli süpürge denildiği zaman akla gelen markalar vardır. Bunların en başında Fantom gelmektedir. Hatta Anadolu’da iyi çeken cihazlar için “Fantom gibi çekiyor” yakıştırması bile yapılmaktadır. Bunun en büyük sebebi markanın teknoloji olarak uzun yıllardır kullanıcılarına verdiği güvendir. Fantom her türlü elektrik süpürgesinde üretim yapabilmektedir. Ev tipi ve sanayi tipi onlarca çeşit elektrik süpürgesi modeli vardır. Bunlardan bir tanesi de CC3500 Cyclone modelidir. Üstün özelikleri ve uygun fiyatıyla şuan için Türkiye’nin en çok satılan elektrikli süpürge modellerinden bir tanesidir.

Fantom CC3500 Cyclone Elektrikli Süpürge Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Bu elektrikli süpürge 850 watt motor gücüne sahip olmasına rağmen 2400W emiş gücüne sahiptir. Süpürgenin ağırlığı 5.7 kg ile oldukça hafiftir. Dikey saklanabilme imkanına sahiptir. 4.5 litre toz haznesi kapasitesi ile uzun süpürmeler yapabilirsiniz. 220V elektrik voltajı ile çalışmaktadır. Hepa filtresi sayesinde oldukça sağlıklıdır. Prizden 7.9 metre uzunluğa kadar süpürme yapabilir. Süpürme sonrasında tek tuşla toz haznesi temizliği yapılabilir. Dışarıya en minimum düzeyde toz bırakarak alerjisi olanlar için oldukça idealdir. 50 desibel ses seviyesi sayesinde çok sessiz çalışır. Köşe ve koltuk arası aparatı kutusundan çıkmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi Garden Elektrikli Üfleme Makinesi İnceleme
Teknik Özellikleri
Motor Gücü 850 W
Emiş Gücü 2400 W
Kablo Uzunluğu 6 Metre
Ses Seviyesi 50 dB
Teknoloji Cyclone
Toz Haznesi Hacmi 4.5Litre
Enerji Sınıfı (A/G) C
Filtre Hepa
Su Çekme Yok
Emiş Gücü Ayarı Var
Toz Tobası Yok
Garanti Süresi 2 Yıl

Fantom CC3500 Cyclone Kullanıcı Yorumu

20 yıl boyunca Fantom’un elektrik süpürgesini kullandım. Ama artık yavaş yavaş miadını doldurduğu için yenisini almanın vakti gelmişti. Aslında başka markalara da bakmadım desem yalan olmaz. Ancak A101’e indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm ve fiyatı uygun gelen CC3500 model Fantom elektrikli süpürge aldım.  Çok kaliteli ve güzel bir yapısı var. Halı üstünde muhteşem bir süpürge performansı sergiliyor. Halı başlığı zorlamıyor ama kirde bırakmıyor. Fayans ve parke üstünde bulunan çöpleri çok güzel çekiyor. Süpürge sırasında arka çıkıştan asla toz bırakmıyor. Tutma kolu ergonomik yapılmış ve zor tutulmuyor. Köşe başlığı sayesinde duvar kenarları, masa altı ve koltuk altlarında gayet başarılı. 200 metrekare evimi en az 10 kere süpürüyorum ve yine de dolmuyor. Toz haznesini tek tuşa basarak boşaltabiliyorsunuz. Ben toz haznesi çeşme altında1 yıkıyorum. Sağlam bir hortumu var. Ayrıca demir borusu uzayıp kısalabiliyor. Boruyu kilitleme mekanizması mevcut.

İlginizi Çekebilir:  Arzum AR4070 Cleancompact Cyclone Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Fantom CC3500 Cyclone Elektrikli Süpürge Alınır Mı?

Fantom markasına güvenim zaten sonsuzdu. A101 ucuz görünce acaba, kalitesiz bir süpürge mi ürettiler diye düşündüm. Ancak gayet kaliteli ve güzel bir elektrikli süpürge üretmişler. Evde küçük çocuğum olduğu için günde en az iki defa çalıştırıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım. Motor gücüne çok fazla takılmamanızı öneririm. Fiyat performans ürünü olarak şuan için piyasadaki süpürgeler arasında en iyisi. Ayrıca A101 markete arada sırada piyasa fiyatının çok daha ucuzuna geliyor. Sonuç olarak Fantom CC3500 cyclone elektrikli süpürgeyi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.