Grundig FR 7284 Airfit Twin Airfryer 8.5 lt Nasıl, Alınır mı? Kullanıcı Yorumları

Bu yazımızda Grundig FR 7284 Airfit Twin Airfryer 8.5 lt nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Grundig FR 7284 Airfit Twin Airfryer 8.5 lt inceleme, kullanıcı yorumlar ve teknik özelliklerine değineceğiz.

Hazır yiyeceklerin yaygınlaştığı dünyamızda hala sağlıklı ve ev yemeklerinin değerini bilen insanlar çok sayıda mevcut. Mutfaklarda sağlık yiyecekler pişirmenin en büyük destekçisi ise şüphesiz ki Airfryer cihazlarıdır. Çıktığı günden itibaren rağbet gören ve yemek yapmayı kolaylaştıran bu ürünler az kalorili ve çok lezzetli yemek hazırlama seçenekleri sunuyor. Sağlıklı yaşam ve beslenme destekçisi olması ile bilinen Grundig markası ise ürettiği airfryer ile herkesin beğenisini topladı. Geniş iç hacmi ve birbirinden güzel pişirme fonksiyonları sayesinde mutfakların baş tacı haline geldi.

Grundig FR 7284 Airfit Twin Airfryer 8.5 LT Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Maksimum gücü 2400 W olan ürün sökülebilir yağ kutusuna sahiptir. Ayrıca yağsız kızartma özelliği de mevcuttur. Sıcak kontrolü mevcut olan ürün bulaşık makinesinde yıkanabilir. Aşırı ısınmalara karşı otomatik durma özelliğine sahiptir.  İki ayrı pişirme haznesi vardır ve kontrol zaman ayarı mevcuttur. Genişlik: 41 cm Yükseklik: 31.4 cm Derinlik: 36 cm ‘dir. İç hacmi 8.5 lt olan ürünün ağırlığı ise 4.8 kg’dır. Ürün Grundig tarafından 2 yıl garantilidir.

İlginizi Çekebilir:  Cosori XXL Airfryer (5.5 Litre Wi-Fi) Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları
Detaylı Teknik Özellikler
Güç 2400 Watt
Isı Ayarı Var
Sıcaklık Aralığı 40°-200°
Buz Çözme Var
Isıya Karşı Koruma Var
Otomatik Kapanma Var
Pişirme Hacmi 8.5 LT
Çıkartılabilir Yağ Haznesi Var
Dış Kaplama Plastik
Cihaz Ağırlığı 4.8 kg
Gösterge Ekranı Dijital LCD
Dokunmatik Evet
Program Sayısı 8
Garanti Süresi 2 Yıl

Grundig FR 7284 Airfit Twin Airfryer 8.5 LT Kullanıcı Yorumu

Aldığım günden beri resmen mutfakta elim ayağım oldu. Artık fırını ve ocağı hiç kullanmıyorum bile. Böylece etrafa sıçrayan yağlar görmekte mümkün değil. Benim mutfağım pis değilmiş sadece evde fazla kızartma pişiyormuş onu anladım. Hem eşim hem de çocuklarım günde 3 öğün kızartma yapsam biz bunu neden yiyoruz demezler. Ama kimse de sen nasıl temizliyorsun bu kadar yağı diye sormaz. Evlilik yıldönümümüzde eşimden Grundig FR 7284 Airfit Twin Airfryer 8.5 lt istedim. Ürün geldiğinden beri hayatımız kolaylaştı. Çocuklar internette tarif gördükçe anne yapalım diye geliyorlar. Bir sürü tarif denedik. Temizlemesi aşırı pratik. Hazneleri zaten bulaşık makinesinde yıkıyorum dışını temizlemek ise herhangi bir kahve makinesini temizlemekten farksız.

İlginizi Çekebilir:  Samsung 40T5300 Full HD Smart TV Nasıl Televizyon, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Grundig FR 7284 Airfit Twin Airfryer 8.5 LT Alınır Mı?

Kesinlikle alınır. Sadece mutfakta ki zarif duruşu bile yeter ama özellikleri tabii ki bununla kalmıyor. Meyve kurutmak hiç bu kadar kolay olmamıştı mesela. Ya da yoğurtlarım hiç bu kadar tutmamıştı. Bu ürün sayesinde misafir çağırmaktan hiç korkmuyorum. Çünkü yemeklerimin tam tutacağını biliyorum. Kesinlikle alın aldırın diyorum.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.