Onvo OVFRY08 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Son zamanlarda oldukça popüler bir ürün olmaya başlayan air fryer markalarından olan Onvo OVFRY08 airfryer nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Onvo OVFRY08 airfryer teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Son zamanlarda yağsız fritöz cihazları çok popüler olmaya başladı. Çünkü bu yeni teknoloji sayesinde insanlar yağsız kızartmalar ve yiyecekler hazırlayabiliyorlar. Bu sayede hem ekonomi sağlarken hem de çok daha sağlıklı yemekler yapılabiliyor. Hemen her markanın airfryer cihazları bulunuyor. Bu konuda Türkiye’nin yerli markası olan Onvo ise kendi airfyer yağsız fritözlerini üretmektedir. En büyük hacimli olan OVFRY08 model airfryer teknik özellikleri ise şu şekilde.

Onvo OVFRY08 Airfryer Nasıl ve Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 1700 Watt gücü de 6.5 litre kapasitelidir. 80 ile 200 derece arasınca pişirme sıcaklığı aralığı vardır. Zamanlayıcı özelliği mevcut olup 1 ile 69 dakika arasında ayarlanabilmektedir. Yüksek hızlı hava sirkülasyonu teknolojisine sahiptir. Bulaşık makinesinde kolay yıkanabilmesi için pratik çıkabilen sepeti mevcuttur. Dokunmatik dijital ekranı sayesinde pişirme sırasında her parametreyi görebiliyorsunuz. 8 pişirme modu sayesinde kızartma, hamur işi ve et başta olmak üzere pek çok yiyeceği pişirebiliyorsunuz. Standart fritözlere göre %80 oranında daha az yağ harcamaktadır. Ayrıca pişirme bittikten sonra otomatik kapanma özelliği vardır. Pişirdiğiniz yiyecek hazır olduğunda sizi sesli olarak uyarmaktadır. Pratik kullanıcı ve bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği sayesinde ev hanımlarının işini kolaylaştırmaktadır. Gövdesinde paslanmaz çelik ve plastik malzeme kullanılmıştır.

Onvo OVFRY08 Airfryer Kullanıcı Yorumu

Arkadaşlarımda gördükten sonra hoşuma gittiği için bende bir airfryer almak istiyordum. Ancak çok param olmadığı için A101, Bim ve Şok gibi indirim marketleri takip ediyordum. A101’e geldiği için bir Onvo OVFRY08 model bir air fryer aldım. Öncelikle ürün beklediğimden daha kaliteli çıktı. Geniş haznesi sayesinde dört kişilik kendi aileme kızartmalar yapıyorum. Patates kızartmasını sanki yağda kızartılmış gibi çıtır çıtır yapıyor. Buzlu yiyecekleri programlayıp koyduğum zaman çok iyi bir şekilde pişiriyor. Az yağ harcaması sebebiyle kısa sürede kendi parasını amorti edeceğe benziyor. Dijital ekranı çok büyük kolaylık sağlıyor. Pişirme sırasında dışarı hiç buhar vermiyor. Ayrıca kızartma kokusu minimum seviyede. Geçen hafta sonu tavuk pirzola demedim. İçi pişmiş ama suyunu kaybetmeden mükemmel şekilde pişirdi. Köfte kızartması konusunda çok başarılı. Sanki dışardan hazır söylemiş gibi köfteler yapıyor.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KAF 5536 Airfryer 5 L Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Onvo OVFRY08 Airfryer Alınır Mı?

Herkes bir tutturmuş marka alacaksın diye. Ben aldığımda o cihaz hemen bozulur iş görmez diyorlardı. Ancak görenler hiçte öyle olmadığını anladılar. Piyasada kendinden 2 kat daha fazla satılan airfryer cihazlarından hiçbir eksiği yok. Ayrıca oldukça modern ve şık bir görüntüsü var. 2 yıl garantisi olması ve yaygın servis ağı arıza olması durumunda size güven veriyor. Diğer taraftan yerli ürün olması yine almak için sebepler arasında. Onvo OVFRY08 airfryer almak istiyorsanız gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

“Onvo OVFRY08 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.