Keysmart KEY 8002 CM 8 Kg Çamaşır Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli markalarından bir tanesi olan Keysmart’ın Key 8002 CM model kodlu 8 kg çamaşır makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Keysmart KEY 8002 CM 8 Kg Çamaşır Makinesi inceleme, kullanıcı yorumları ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Çamaşır makinesinin tarihi 100 yıldan fazla bir zamana uzanıyor. Çünkü kadınların en büyük sorunlarından bir tanesi çamaşırları yıkamaktır. Günümüzde eski tarihlere oranla çok daha fazla çamaşır yıkama ihtiyacı duyulmaktadır. Bunun için çamaşır makineleri bir evde en çok kullanılan aletlerden bir tanesidir. Türkiye’nin en büyük beyaz eşya markalarından bir tanesi olan Arçelik, kendi markasının yanı sıra yan markalarda üretmektedir. Bu markalardan en öne çıkanı ise Keysmart markasıdır. Özellikle Bim markette indirimli ürün olarak Keysmart beyaz eşyalarını görmek mümkündür. Çamaşır makinesi konusunda ise Key 8002 CM 8 kg çamaşır makinesi uygun fiyatı ve yüksek özellikleri ile dikkat çekmektedir.

Keysmart KEY 8002 CM 8 Kg Çamaşır Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Key 8002 CM, 8 kg yıkama kapasitesine sahiptir. 72 dB ses seviyesine sahiptir. Sıkma sırasında 1000 devir çevirebilmektedir. 15 yıkama programı ve zamanlama özelliği bulunuyor. Ayrıca susuz çalışma engelleme özelliği bulunuyor. Beyaz renkte üretilen bu çamaşır makinesi 68 kg ağırlığa sahiptir.

İlginizi Çekebilir:  Keysmart Key 790 S Saç Şekillendirici Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları
Teknik Özellikleri
Max Sıkma Gücü 1000 Devir
Yıkama Kapasitesi 8 KG
Enerji Sınıfı (A/G) C
Program Sayısı 15
Dijital Ekran Yok
Zamanlayıcı Var
Ses Seviyesi dB 72 Desibel
Gösterge Işıkları Var
Ağırlık 68 KG
Programlar
Renkli Modu Var
Beyaz Modu Var
Sadece Sıkma Var
Pamuklu Modu Var
Susuz Çalışma Engelleme Var
Deterjan Haznesi Temizleme Var
Çocuk Kilidi Var
Sesli Uyarı Var
Garanti Süresi 24 Ay

Keysmart KEY 8002 CM 8 Kg Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumu

Ben 30 yıllık evliyim ve evimde Arçelik dışında bir beyaz eşya kullanmadım. Ancak 20 yıldır kullandığım makinem bozuldu ve yenisini almam gerekiyordu. Arçelik fiyatları pahalı olduğu için Bim markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm yine Arçelik üretimi olan Keysmart çamaşır makinesi aldım. Bir gün içinde eve geldi ve kurulumu yapıldı. Ben 4 kişilik bir aileyim ve bana yeterli geliyor. Dijital ekranı olmaması eksiklik ama olsun fiyatına göre güzel bir makine. 1000 devir sıkma yaptıktan sonra çamaşırları neredeyse kurumuş şekilde nemli biçimde veriyor. Beyazları yıkarken oldukça başarılı. Çoğu çamaşır makinesinde deterjan haznesinde kalıntılar kalır ama Keysmart key 8002 cm deterjanın tamamını alıyor. Sıkma sırasında çıkardığı ses beklediğimden daha az çıktı. Bir çok yıkama programı olması işimi kolaylaştırıyor. Uzun lafın kısası aldığıma çok memnunum.

İlginizi Çekebilir:  Flavel FLV5001 BM 5 Programlı Bulaşık Makinesi Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Keysmart KEY 8002 CM 8 Kg Çamaşır Makinesi Alınır Mı?

Bu çamaşır makinesinin üretimde Arçelik parçalarının kullanıldığını okumuştum. Ben alalı 1 yıl oldu ve çok memnunum. Renkliler, beyazlar ve pamuklular yıkarken hiçbir sorun yaşamadım. Parasına göre alabileceğiniz en iyi çamaşır makinelerinden bir tanesidir. Tam bir fiyat performans ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Gönül rahatlığıyla Keysmart Key 8002 CM çamaşır makinesini alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.