Iphone Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Apple, yıllardır Iphone telefon modelleriyle global anlamda satış rekorları kırmaya devam ediyor. Bu noktada sağlamlık ve yazılımsal açıdan başarılı modellere imza atan marka, ülkemizdeki müşteri portföyünü de sürekli arttırıyor. Iphone telefon modellerinde görülen başarılı üretim, ekran bölümüne de yansımaktadır. Marka, Iphone modellerinde en kaliteli cam modellerini tercih etmektedir.

Her ne kadar Iphone modellerinin ekran kalitesi yüksek olsa da bazı durumlarda ekranlarda sorun meydana gelebilmektedir. Bu sorunlar, kimi zaman telefondan kaynaklanırken kimi zaman kullanıcı hatasıyla da ortaya çıkabilmektedir. Bu noktada milyonlarca kişide Iphone telefon modelleri olduğundan Iphone ekran değişim işlemleri de sıklıkla yapılmaktadır.

Türkiye’nin dört bir yanında Iphone ekran değişim işlemleri gerçekleştirildiğinden fiyatlandırma konusu da tam bir kafa karışıklığı yaşatmaktadır. Birçok serviste farklı rakamlar talep edildiğinden kullanıcılar genel anlamda ekran değişiminin ne kadar olduğunu merak etmektedirler. Bu sayede gerçek fiyatları öğrenerek servis tamir işlemlerinden sonra herhangi bir sürprizle karşılaşmamış olursunuz. Biz de sizler için Iphone ekran değişimi fiyatı konusunda merak edilen tüm detayları derledik.

Iphone Ekran Değişimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmektedir?

Son zamanlarda ekran konusunda sorun yaşayan Iphone kullanıcıları, Iphone ekran değişimi fiyatı konusunun yanı sıra ekran değişimi sırasında nelere dikkat edilmesi gerektiğini de merak etmektedir. Bu noktada ekran değişimi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, yeni takılacak ekranın mutlaka orijinal olmasıdır. Orijinal olmayan ekranlar, bir süre sonra arıza vermeye başlayacaklardır. Orijinal olmayan Iphone ekranlarında en sık görülen sorunlardan biri, dokunmatik hatalarıdır. Eğer ekranınız orijinal takılmadıysa bir süre sonra telefonunuzda farklı noktalara basma durumu oluşabilir. Bu nedenle Iphone ekran değişimi için mutlaka güvendiğiniz noktalara başvurarak orijinal ekran takılmasını talep etmenizde yarar var.

İlginizi Çekebilir:  Buzdolabı Tamiri Fiyatları

Iphone Ekran Değişimi Ne Kadar Sürmektedir?

Şimdilerde Iphone ekran değişimi fiyatı ile servislere başvuracak kişiler tamir işlemlerinin ne kadar süreceğini de merak etmektedirler. Gelişen teknoloji ile Iphone ekran değişim işlemlerinin çok kısa sürdüğü bilinmektedir. Bu noktada ekranını kendi alıp götüren kullanıcılar, tamir işlemleriyle birlikte telefonlarını yaklaşık 30 dakika içerisinde teslim alabilmektedirler. Bu süreçte işlemlerin kısa sürmesi nedeniyle serviste bulunabilir ve işlemlerin yapılmasını bizzat takip edebilirsiniz. Bu sayede telefonunuza orijinal ekran takıldığından da emin olabilirsiniz. Fakat servis alanındaki yoğunluğa göre tamir işlemlerinin süresinin değişebileceğini de belirtmekte yarar var.

Iphone Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Günümüzde Iphone ekran değişiminin yapıldığı servisler, Türkiye’nin dört bir yanında yer aldığından ekran değişim fiyatları da gün geçtikçe değişmektedir. Bu noktada milyonlarca kişi, Iphone ekran değişimi fiyatı konusunda genel bir fikir edinmek istiyor. Iphone ekran tamiri fiyatları, yedek parça, işçilik ve bölgeye göre çok değişse de Türkiye çapında karşımıza genel olarak 1.800TL ila 10.000TL gibi rakamlar karşımıza çıkmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Suya Düşen Telefon Tamiri Fiyatı Ne Kadar?

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.