Keysmart KEY 4014 BM Bulaşık Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Uygun fiyatlı ürünleriyle bilinen beyaz eşya markası Keysmart’ın KEY 4014 BM model bulaşık makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Keysmart KEY 4014 BM bulaşık makinesi inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Ülkemizde çok çeşitli beyaz eşya üreticileri bulunmaktadır. Keysmart markası çok bilinmese de uygun fiyatlı ürünleriyle dikkat çekmektedir. Keysmart, Arçelik’e bağlı bir üreticidir. Türkiye’de Arçelik fabrikalarında üretilmektedir. Zaten parçaları falan Arçelik ile aynıdır diyebiliriz. Bu yazımızda Keysmart 4014 bulaşık makinesini detaylı bir şekilde inceleyelim.

Keysmart KEY 4014 Bulaşık Makinesi Nasıl ve Özellikleri Nelerdir?

Düşük bütçeli aileler için fiyatına göre oldukça kaliteli ve iş görev makineler üretmektedir. Keysmart, beyaz eşya grubunda her ürünü üretmektedir. 4014 bulaşık makinesinin özellikleri işe şu şekildedir.

İlginizi Çekebilir:  Toshiba 58QA4263DT 58 İnç Ultra HD Qled Android TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumu

Genel Özellikler: 13 kişi kapasiteli bir yıkama imkanı sunmaktadır. Paslanmaz çelik gövdesi vardır. Ayarlanabilir üst yıkama sepeti ve fincan rafları vardır. Makinenin 41.1 kg boş ağırlığı vardır. 850 mm yükseklik, 598 mm genişlik ve 600 mm derinliğe sahiptir. E sınıfı enerji tüketim derecesine sahiptir.

Program Özellikleri: 4 programlı bir bulaşık makinesidir. Eko modunda 50 derece, yoğun modda 70 derece sıcaklıkla yıkama yapabilmektedir. Hızlı programda 58 dakika, en düşük hız yıkama modunda ise 30 dakikada bulaşıkları yıkayabilmektedir. Ayrıca yarım yük ile çalıştırma, bardak koruma sistemi ve zaman geciktirme özelliği bulunmaktadır. Bulaşık parlatıcı ve tuz göstergesi bulunmaktadır. Program seçimi dijital değil mekanik olarak yapılmaktadır. Zaten gövdesinde LED veya dijital gösterge bulunmuyor.

Keysmart KEY 4014 Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumu

Daha önce uzun yıllardır Arçelik bulaşık makinesi kullandım ve 20 yıl boyunca sorunsuzca kullanmıştım. Ancak yüksek enflasyon nedeniyle beyaz eşya fiyatları çok yüksek olduğundan, yine Arçelik’in alt markası olduğundan Keysmart KEY 4014 bulaşık makinesi aldım. 1 aylık kullanımın sonrası beklediğimden çok daha iyi çıktığını söylemeliyim. 4 kişilik bir aile olmama rağmen bulaşıklarımı tertemiz bir şekilde yıkıyor. Ben makineyi her gün muhakkak çalıştırmak zorunda kalıyorum. Bardaklarımda çizilme gibi şeylere rastlamadım. Çalışırken öyle çok fazla ses çıkartmıyor. Bardak ve tabak yerleştirme sepeti güzel bir şekilde dizayn edilmiş. Alt tarafına derin ve büyük tencere ve tava yerleştirebiliyorum. Raf yüksekliği gayet yeterli uzunlukta.

İlginizi Çekebilir:  Sinbo SCO-5055 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

Keysmart KEY 4014 Bulaşık Makinesi Alınır Mı?

Arkasında Arçelik gibi marka olması Keysmart bulaşık makinesine olan güveni artırıyor. Eğer benim gibi dar gelirli biriyseniz ve çok şey beklemiyorsanız sizin işinizi fazlasıyla görecektir. Ben Bim Aktüel ürün olarak geldiği için çok uygun fiyata aldım. Servisinin yaygın olması alınabilir olarak kılıyor. Zaten kötü bir marka değildir.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.