SEG NF 463 No-Frost Buzdolabı Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Yerli üretici SEG’in NF 463 No-Frost buzdolabı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca SEG NF 463 buzdolabı teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Türkiye’nin en büyük beyaz eşya ve ev elektroniği üreticisi olan Vestel’in pek çok yan markası bulunmaktadır. Bunlardan hiç şüphesiz en çok tanına SEG markasıdır. SEG, Vestel fabrikalarında üretilen daha uygun fiyatlı beyaz eşya ve elektronik ürünler üreten bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. SEG NF 463 buzdolabı ise uygun fiyatı ve yüksek özellikleri ile dikkat çekmektedir. Şimdi gelin SEG NF 463 buzdolabı teknik özelliklerine bakalım

SEG NF 463 Nasıl Buzdolabı ve Özellikleri Nelerdir?

İki kapılı standart bir buzdolabıdır. Sadece beyaz renkte üretilmiş olup oldukça düşük fiyatı ile dikkat çekmektedir. Dar gelirli ailelerin tercihi olan SEG NF 463 buzdolabı özellik olarak çok şey sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  SEG CX 482 Inox No-Forst Buzdolabı Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Genel Özellikleri: Üstte dondurucu alta tarafta ise soğutucu yani buzdolabı bulunmaktadır. Yeni enerji sınıfına göre yılda 310 kWh enerji tüketmektedir. Çalışırken 41 desibel ses çıkartmaktadır. 2 yıl garanti süresi bulunmaktadır.

Hacim ve Boyut Özellikleri: Soğutucu kısmının hacmi 305, dondurucu kısmı ise 98 litre hacimdedir. Alt soğutucu kısmında 4 adet raf bulunmaktadır. 1730 mm yükseklik, 700 mm genişlik ve 720 mm kalınlığı bulunmaktadır. Soğutucu kapısında ise 4 adet raf mevcuttur.

SEG NF 463 Buzdolabı Kullanıcı Yorumu

Evimde kullandığım eski buzdolabım artık sürekli arıza çıkartıyordu. Ancak beyaz eşya fiyatlarının yüksek olması sebebi ile bende indirimli ürünleri takip ediyordum. A101 markete uygun fiyatlı olarak geldiğini görünce bir SEG NF 463 no frost buzdolabı aldım. Öncelikle bildiğimiz standart bir buzdolabı. Çok büyük olduğunu söyleyemem. Ancak raf yüksekliği gayet güzel. Büyük tencereleri bile rahatlıkla alabiliyor. İçinde cam raf kullanılmış. Kapı raflarında ise plastiğe yer verilmiştir. Kapı rafının içinde yumurta koyma kabı bulunuyor. Çalışırken çok az ses çıkartıyor. Dondurucu kısmı ise çok küçük. Fazla bir şey almıyor ama kısa sürede donduruyor. Yemeklerin ağzı açık kaldığı zaman kokuyu birbirine karıştırmıyor. Temizlenmesi gayet kolay. Rafları çok basit bir şekilde yerinde çıkabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Dijitsu DB100 Tezgah Altı Buzdolabı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

SEG NF 463 No-Frost Buzdolabı Alınır Mı?

Bugün bu buzdolabının fiyatına ikinci el dolap veriyorlar. SEG markası oldukça sorunsuz. 4 kişilik bir ailenin ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilecek kapasiteye sahiptir. Bence gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Bir arıza durumunda yaygın servis ağı olması insanda güven hissi uyandırıyor.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.