Wiami 10.5 L Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Son zamanlarda gittikçe popüler bir ürün olmaya başlayan airfryer cihazları pek çok farklı bir markalar tarafından satılmaktadır. Bizde bu yazımızda Wiami 10.5 L airfryer nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Wiami 10.5 litre airfryer inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Eskiden kızartma yapmak için çok fazla yağ gerekirdi. Bu hem bütçeye zarar verirken hem de sağlığımızı kötü yönde etkilerdi. Ancak son yıllarda gelişen teknoloji sayesinde fritözler de en az yağ ile kızartma yapmaya başladılar. Air fryer yani yağsız fritözler sayesinde en az yağ miktarı ile en sağlıklı yemekler yapılabilir hale geldi. Airfyer, yağ buharının ısıtılması ile birlikte yiyecekleri pişirmektedir. Piyasada çok fazla airfryer markası bulunmaktadır. Bunlardan bazıları yeni yeni duyulmaya başlamış olsa da oldukça kaliteli ürünlerdir. Wiami’de bir airfryer markası olup büyük hacimli fritözler üretmektedir.

Wiami 10.5 L Airfryer Nasıl ve Alınır Mı?

Airfryer cihazları genelde 5-6 litre hacimli oluyorlar. Ancak Wiami’nin 10.5 litrelik bu ürünü büyük aileler için tek seferde kızartma yapabilme imkanı sağlıyor. Özelliklerine bakacak olursak.

İlginizi Çekebilir:  Arnica Diva GH21590 1200 W Blender Seti Nasıl ve Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları - Bim

Teknik Özellikleri: 10.5 litrelik hacmi ile içerisinde çok fazla miktarda yiyecek kızartabiliyorsunuz. Aktif buhar teknolojisinin kullanıldığı Wiami airfryer’da 3 pişirme modu ve zaman ayarlayıcı özelliği mevcuttur. Ayrıca buz çözme, meyve kurutma ve önceden ısıtma gibi ek programları bulunuyor. 1550 W gücü ile oldukça etkili pişirme kapasitesine sahip. Cihazın ağırlığı 9.1 kg olarak ölçülmüştür. Boyutları ise 36.1 cm yükseklik, 33 cm genişlik ve 36.1 derinlik ölçülerindedir. Dijital ekranı ve dokunmatik tuşları sayesinde pişirme sırasında her parametreyi kontrol edebiliyorsunuz.

Wiami 10.5 L Airfryer Kullanıcı Yorumu

Şok markette satılıyor görünce uygun fiyatı nedeniyle bir Wiami 10.5 L airfryer aldım. Kalabalık bir aileyim ve çocuklarım kızartmayı çok seviyor bu sebeple büyük hacimli bir airfryer ihtiyacım var. Wiami, benim ve ailemin isteklerini tam anlamıyla karşılıyor. Yaptığı patates kızartmasının, normal tavada kızartılmışa göre hiç bir farkı yok.  Buzlu yiyecekleri attığım zaman kısa sürede çözülmesini sağlıyor. Ayrıca balık buğulama ve köfte gibi yiyeceklerde de oldukça başarılı. Alt tarafında bulunan su deposu sayesinde mutfakta kirlilik yaratmıyor.

İlginizi Çekebilir:  Polosmart LED Işıklı Şarjlı Ayna Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Ev kadınlarının en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de temizliği. Ben pişirmeden sonra sepetini çıkartıp bulaşık makinesinde yıkıyorum. Diğer taraftan buhar nedeniyle pişirme odasının üst tarafında bulunan yağ kalıntıları kolaylıkla temizlenebiliyor. Kare bir yapısı olması sebebiyle daha kolay saklanabiliyor.

Wiami 10.5 L Airfryer Alınır Mı?

Bu fiyatlara alabileceğiniz en büyük hacimli ve uygun fiyatlı ürünlerden bir tanesi. Ben kullanımım sonrası gayet memnunum. Ayrıca mutfakta oldukça şık duruyor. Eve gelen misafirlerim markasını merak ediyorlar ve almak istediklerini soruyorlar. Yaptığı kızartmaları yiyenler aynı yağda kızartmış gibi diyorlar. Son olarak bunun için yağsız fırın diyebiliriz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.