Kiwi KAF 5535 (5 Litre) Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin yerli küçük ev aletleri üreticisi olan Kiwi’nin KAF 5535 yağsız fritöz nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KAF 5535 airfryer teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Son yıllarda yağsız kızartma fritözleri oldukça popüler olmaya başladı. Hemen her ev eşyası üreticisi kendi airfryer cihazlarını üretmeye başladı. Bu ürünlerin amacı az yağ ile kızartma tadında yemekler hazırlamaktır. Oldukça pahalı olmasına rağmen bazı markalar çok ucuza airfryer satmaktadır. Türkiye’de Kiwi markası uygun fiyatlı ev aletleri ile dikkat çekmektedir. Kiwi KAF 5535 airfryer ise uygun fiyatı ve yüksek özellikleri ile dikkat çekiyor.

Kiwi KAF 5535 Airfryer Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 1400 W gücünde ısıtma sağlıyor. 5 litre pişirme haznesi hacmine sahiptir. Tek hazneli olup haznesi çıkarılabilmektedir. Isı ayarı, zamanlayıcı ve uyarı ışığı bulunuyor. Dijital ekranı bulunmuyor ve sıcaklık ayarı mekanik olarak yapılıyor. Sıcaklığı 80 ile 200 derece arasında değişebiliyor. Çıkarılabilir yağ toplayıcı taban tasarımına sahiptir. Temizlik ve pişen yiyecekleri kolay almak için sepeti çıkartılabilmektedir. Gövdesi ısıya dayanıklı plastikten yapılmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Russell Hobbs Satisfry Airfryer 26510-56 Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları
Teknik Özellikleri
Güç 1400 Watt
Sıcaklık Ayarı Var
Sıcaklık Aralığı 80°C – 200°C
Zamanlama Var
Dijital Gösterge Yok
Ayar Analog
Zamanlayıcı Var
Sepet Hacmi 5 Litre
Sesli Uyarı Var
Buz Çözme Var
Garanti Süresi 2 Yıl

Kiwi KAF 5535 Airfryer Kullanıcı Yorumu

Son zamanlarda popüler olması sebebiyle bende evime bir airfryer almak istiyordum. Fiyatlara bakarken Şok markete hafta sonu indirimi için geldiğini gördüğüm Kiwi KAF 5535 model bir airfryer aldım. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve oldukça memununum. Kızartmalar sırasında tavaya göre yüzde 90 daha az yağ harcıyorum artık. Ayrıca yaptığı patates kızartmalar çıtır çıtır tıpkı bol yağda kızartılmış gibi oluyor. Ben arada sırada kek pişiriyorum ve altını üstünü eşit bir şekilde pişiriyor. Köfte, balık ve nugget gibi kızartmalarda oldukça başarılı. Buzlu yiyeceklerin buzunu çözüyor ve sonrasında pişiriyor. Temizlenmesi gayet kolay ve basit. Pişirme sepeti 4 kişilik bir aile için yeterli hacimde kızartma yapıyor.

İlginizi Çekebilir:  Onvo OVFRY09 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Kiwi KAF 5535 Airfryer Alınır Mı?

Bana almadan önce herkes Kiwi bilinmedik bir marka alma dediler. Ancak uygun fiyatı sebebiyle ben aldım ve cihazımdan oldukça memnunum. Hafta sonları sürekli kullanıyorum ve bir sorunla karşılaşmadım. Tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim. Sizde Şok, Bim ve A101 gibi marketlerde indirim günlerini takip ederek uygun fiyatlı bir Kiwi airfryer alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.