Kiwi KMX 3608 El Mikseri Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Küçük ev aletlerinde uygun fiyatlı ürünler satan yerli marka olan Kiwi’nin MKX-3608 el mikseri nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KMX 3608 el mikseri inceleme, kullanıcı yorumları ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Kiwi markasını Bim, A101, Şok, Migros gibi marketlerde sıklıkla görüyoruz. Çünkü başta mutfak olmak üzere pek çok ev elektroniği cihazını çok uygun fiyatlarla üretmektedir. Kiwi markası Türkiye’nin yerli üretim yapan firmasıdır. Mutfakta kullanabileceğiniz hemen her ürünü üretmektedir. KMX 3608 el mikseri ise uygun fiyatı, iş görür olması ve özellikleri ile dikkat çekmektedir.

Kiwi KMX 3608 El Mikseri Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Motoru tamamen bakırdan yapılmıştır. Böylelikle uzun ömürlü olmaktadır. 5 kademe hız ayarı ile istediğiniz şekilde karıştırma yapabilirsiniz. Çırpma başlıklarını bir düğme yardımıyla çıkartabilirsiniz. 200w motora sahiptir. Ayrıca çırpma ve karıştırma uçları paslanmaz çelikten yapılmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Rexon 5in1 Sıcak Hava (Hot Air) Saç Şekillendirici Nasıl ve Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları
Detaylı Teknik Özellikleri
Motor Gücü 200 Watt
Çırpma Ucu Var
Yoğurma Ucu Var
Hız Ayarı 5 Kademe
Malzeme Paslanmaz Çelik
Bulaşık Makinesinde Yıkanabilme Var
Dış Kaplama Plastik
Kablo Uzunluğu 1 Metre
Garanti Süresi 2 Yıl

Kiwi KMX 3608 El Mikseri Kullanıcı Yorumu

Evimde kullanmak için bir el mikserine ihtiyacım vardı. Çünkü ailemin dışardan poğaça gibi şeyler alıp yemesini istemiyorum. Ancak çok fazla param olmadığı için uygun fiyatlı bir el mikseri almak zorundaydım. Araştırırken A101’de Kiwi KMX 3608 el mikseri geldiğini görüm ve aldım. Yaklaşık 1 yıldan bu yana kullanıyorum ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Neredeyse haftanın her günü çalıştırıyorum. Kek ve krep hamurunu başarılı bir şekilde karıştırıyor. Hız kademeleri gayet fark edilir durumda. Karıştırma ve yoğurma başlıklarını bulaşık makinesinde yıkıyorum. Ne bir paslanma ne de bir korozyon yok. Ancak çalıştırırken ara sıra dinlendirmeniz gerekiyor. Yani bir 30 saniye çalıştırırsanız 30 saniye beklemelisiniz. Eğer devam ederseniz plastik yanığı gelmeye başlıyor. Turbo modunda çok hızlı karıştırma yapıyor. Yumurta beyazı ve şeker karışımını hemen kremşanti oluyor.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KVC4090 Robot Süpürge Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Kiwi KMX 3608 El Mikseri Alınır Mı?

El mikseri fiyatlarına bakın birde Kiwi KMX 3608 fiyatına bakın. Ne dediğimi çok iyi anlayacaksınız. Bu paraya bırakın el mikserini çırpma kaşığı bile vermezlerken siz motorlu mikser almış oluyorsunuz. Dediğim gibi benim işimi bir yıldır fazlasıyla gördü. Ben bu kadar sağlam ve uzun ömürlü olabileceğini sanmıyordum.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.