Arnica Diva GH21590 1200 W Blender Seti Nasıl ve Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları – Bim

Türkiye’nin en büyük elektronik ev eşyaları üreten markalarından bir tanesi olan Arnica’nın Diva blender seti nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Bim’de satılan Arnica blender seti teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Eskiden ev kadınlarının en büyük sorunlarından bir tanesi meyve, sebze ve etleri bıçakla doğramaktı. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte artık bu işten kurtulmuş oldu. Blender adı verilen doğrayıcılar en kadınlarının mutfakta işini çok fazla kolaylaştırmaktadır. Bu konuda Türkiye’nin en kaliteli markalarından bir tanesi olan Arnica’nın Diva GH21590 kodlu blender seti karşımıza çıkmaktadır.

Arnica Diva GH21590 1200 W Blender Seti Nasıl ve İyi mi?

Teknik Özellikler: Doğrayıcı motor gücü 1200 w ile oldukça etkilidir. Ayrıca paslanmaz ve kendi kendine bileyen çelik bıçaklar kullanılmıştır. İki kademeli hızı bulunmaktadır. Turbo çalışma özelliği ile kısa sürede doğrama yapabilmektedir. 1.1 litre hacimli parçalama haznesi vardır. Easytouch tuş sistemi ve ergonomik tutma yeri bulunmaktadır. Çevirerek kolayca çıkarılabilen aksesuarları vardır. 600 ml hacminde ölçü kabı vardır. Sessiz çalışma özelliği ile rahatsızlık vermemektedir. Ayrıca 2 yıl garanti süresi bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Kumtel Hamur Yoğurma Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
Teknik Özellikleri
Motor Gücü 1200 W
Doğrayıcı Hacmi 1.1 Litre
Öğütme Özelliği Var
Bıçaklar Paslanmaz Çelik
Hız Kademe Sayısı 2
Ölçü Kabı 1.1 Litre
Kablo Uzunluğu 1 Metre
Turbo Modu Var
Sessiz Çalışma Var
Tuş sistemi Easytouch
Makinede Yıkanabilme Var
Çırpma Var
Kaymaz Taban Var
Renk Beyaz
Gövde Malzemesi Plastik
Doğrama Var

Arnica Diva GH21590 1200 W Blender Seti Kullanıcı Yorumu

Evdeki blender seti artık eskidiği için kendime yeni bir tanesi almak istiyordum. Araştırma yaparken Bim’de satıldığını gördüğüm Arnica Diva 1200 W blender seti gördüm ve aldım. Zaten Arnica markasının kaliteli olduğunu biliyorum. Uzun yıllardır ütüsünü kullandığım için gözüm kapalı aldım. Hemen her gün kullanıyorum çok memnunum. Turbo fonksiyonunda içinde etleri kıyma olacak kadar doğruyor. Pide içi hazırlamak için biraz fazla tur attırmanız gerekiyor. Alt haznesi plastik ama kaliteli plastikten yapılmış. Parçalarını bulaşık makinesinde yıkayabiliyorum. Havuç ve patates gibi sert sebzeleri bile un ufak edecek kadar doğruyor. Çalışırken eski blenderlar gibi kafa ağrıtmıyor. Tutma yeri avuca oturuyor ve çalışırken olumsuz bir durum yaşatmıyor. Alt tabanı kaymadığı için doğrama sırasında ileri geri gidip gelmiyor. Benim eşim yemekte soğan görmek istemediği için çok küçük parçalar olması gerekiyor. Bu yüzden soğanı attığımda ince ince doğrayabiliyor. Arada sıraca sarımsak rendeleme işini bile bununla yapıyorum. Karıştırıcı olarak kullanılabiliyor. Özellikle krep ve kek hamuru hazırlamak için çok ideal.

İlginizi Çekebilir:  Sunny Çay Makinesi (BİM) Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Arnica Diva GH21590 1200 W Blender Seti Alınır Mı?

Arnica bu ülkenin yerli markalarından bir tanesidir. GH21590 blender seti yoğun kullanımlarda bile arıza çıkartmıyor. Ayrıca Bim, A101 ve Şok gibi marketlerde indirim ürünü olarak satıldığı oluyor. Buralardan çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Eğer almak isterseniz gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.