Kumtel Çift Yönlü Isıtıcı Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Yıllardır Türkiye pazarında en kaliteli ısıtıcı modellerine ev sahipliği yapan Kumtel, yenilikçi ürünleriyle son aylarda da adından sıklıkla söz ettirmeyi başardı. Bu noktada marka, kış aylarının yaklaşmasıyla ürünleri en çok araştırılan markalardan da biri oldu. Bu durum, Kumtel tarafından geliştirilen ısıtıcıların güvenlik ve çalışma sistemi konusunda kusursuz özelliklere sahip olmaları ile açıklanmaktadır.

Markanın kış aylarında en çok tercih edilen ürünlerinden Kumtel Çift Yönlü Isıtıcı, tasarımı ve ergonomik kullanımı ile herkese hitap edebiliyor. Çift yönlü olduğu için bir şömine görüntüsüne de sahip olan model, güçlü kullanımı ve güvenli yapısıyla da her evde rahatça kullanılabiliyor. İşte, kış aylarının vazgeçilmez ürünlerinden Kumtel’in Çift Yönlü Isıtıcı modeline dair merak edilen tüm detaylar.

Kumtel Çift Yönlü Isıtıcı Teknik Özellikleri

Son zamanlarda satış rekorları kırmaya devam eden Kumtel Çift Yönlü Isıtıcı modeli, teknik detaylarıyla da herkesin beğenisini kazanıyor. Bu noktada 1800Watt güç üreten model, saatlik enerji tüketimi konusunda tasarruf yapabilmenizi de sağlamaktadır. Bununla birlikte devrilme emniyeti özelliği olduğu için her evde güvenli şekilde kullanılabiliyor. Çift taraflı bir ısıtma sistemine sahip olan model, hem önden hem de yukarı doğru ısı verebiliyor. Ayrıca Kumtel Çift Yönlü Isıtıcı modeli, 3 tüplü Quartz rezistans sistemi ile sizlere kadar ulaşmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KSM 2405W Waffle Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Tüm bunların yanı sıra Kumtel’in Çift Yönlü Isıtıcı modelinde kolay kullanım açısından 2 ayrı güç tercihi de yer almaktadır. Bu sayede model, ev de ofis kullanımı için tam olarak uygundur. Kolay taşınabilir bir model olduğundan da istediğiniz yere götürerek kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ürünün kapalı ortamlarda 24m2 kadar alanı ısıttığı biliniyorken açık alanlarda ise 12m2 alanı ısıttığı ifade edilmektedir. Son olarak ürünün ebatlarına baktığımızda 52cm X 61cm X 20cm olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kumtel Çift Yönlü Isıtıcı Kullanıcı Deneyimi

Ailemle birlikte Kars’ta ikamet ettiğimizden mutlaka kaloriferin yanında bir elektrikli ısıtıcı ihtiyacı da duyuyorduk. Elektrikli ısıtıcı alarak hem daha çok ısınmak hem de doğalgaz faturalarından tasarruf etmek istiyorduk. Bu noktada Kumtel başta olmak üzere ısıtıcı arayışlarına başladık. Araştırmaların sonunda karşıma Kumtel’in Çift Yönlü Isıtıcı çıktı. Tasarım olarak ailemin de beğendiği modeli hemen satın aldık. Kullanmaya başladığımız ilk günden beri odamızın içerisi çok sıcak oluyor ve güvenlikli şekilde ürünü deneyimliyoruz. Bu yüzden soğuklardan şikâyet eden herkese Kumtel Çift Yönlü Isıtıcı modelini tavsiye ediyorum.

İlginizi Çekebilir:  Hot Wheels Oyuncak Yorumları

Kumtel Çift Yönlü Isıtıcı Alınır Mı?

Kumtel Çift Yönlü Isıtıcı modeli, günümüzde ısınma çözümlerine yeni bir soluk getirmesiyle birlikte tasarım anlamında da ilklere imza atmıştır. Bu nedenle Türkiye pazarında satış rekorları kıran model, kullanıcı yorumlarından da tam not almayı başarmıştır. Bu nedenle elektrikli bir ısıtıcıdan performans, tasarım ve ergonomi unsurlarını aynı anda bekliyorsanız Kumtel Çift Yönlü Isıtıcı modelini satın alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.