Kyocera MA2001W Alınır Mı? Yorumları ve Teknik Özellikler

Yıllardır ofis araçlarıyla ön plana çıkmayı başaran Kyocera modeli, şimdilerde fotokopi, yazıcı ve tarayıcı olarak çalışan çok fonksiyonlu araçlar ortaya koyuyor. Global anlamda binlerce ofiste kullanılan Kyocera ürünleri, Türkiye’de de son yıllarda rekor satışlara ulaştı. Sağlamlıklarıyla herkesten tam not almayı başaran modeller, uzun yıllar boyunca sorunsuz bir kullanım sağlıyor.

Bu noktada markanın prestijini temsil eden modellerden Kyocera MA2001W, ofis işlerinde milyonların en iyi yardımcısı olarak karşımıza çıkıyor. Kompakt bir tasarımda olan model, yazdırma, kopyalama ve tarama işlevlerini üst düzey şekilde yapabiliyor. Ev kullanımı ve küçük çalışma grupları için de mükemmel olan model, her dakika 20 sayfa siyah ve renkli tarama yapabilmektedir. İşte, her ofisin ihtiyacı Kyocera bu modeli hakkında merak edilen tüm detaylar.

Kyocera MA2001W Teknik Özellikleri

Son zamanların en önemli ofis araçlarından biri olan Kyocera MA2001W, siyah beyaz A4 çıktı sisteminin yanı sıra fotokopi ve tarayıcı özellikleriyle de çok fonksiyonlu bir kullanım sağlamaktadır. Bununla birlikte ısınma süresi yaklaşık 20 saniye olan model, dakikada 20 sayfaya kadar A4 baskı verebilmektedir. Bunun yanı sıra Kyocera MA2001W modeli, güç tüketimiyle de kopyada 345.3W hazır modda 3.3W ve uyku moduna 0.4W elektrik harcamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Dyson Gen5Detect Nasıl? Yorumları, Özellikleri, Alınır Mı?

Bunlarla birlikte Kyocera MA2001W modeli giriş kapasitesi olarak 150 sayfalık universal kâğıt kaseti kullanmaktadır. Ayrıca maksimum çıktı kapasitesi 50 sayfa olan modelde opsiyonlarla birlikte maksimum giriş kapasitesi tam 150 sayfa olmaktadır. Bunların yanı sıra 450MHz işlemciye sahip olan modelde Windows 10 işletim sistemi yer almaktadır. Ekstra olarak EcoPrint sistemi yer alan modelde sürekli kopyalama 1-99 arasındadır. Bu noktada %25 – 400 zoom özelliği yer alan Kyocera bu modelde renkli tarama bulunurken tarama çözünürlüğü de 600, 400, 300 ve 200 dpi olarak ölçülmektedir.

Kyocera MA2001W Kullanıcı Yorumları

Geçtiğimiz aylarda açılışını yaptığımız ofiste tarayıcı ve fotokopi ihtiyacımız olmuştu. Her bir işlem için farklı ürün almaktansa çok fonksiyonlu bir model arayışına girmiştik. Uzun bir araştırma yaptıktan sonra Kyocera MA2001W modelini satın almaya karar verdik. Aldığımız ilk günden beri oldukça performanslı çalışan model, sağlamlığıyla da göz dolduruyor. Ayrıca fotokopi konusunda gördüğümüz en iyi modellerden olan Kyoceranın bu, tarama konusunda da bu zamana kadar herhangi bir sorun çıkarmadı. Ürünü ofisimizde 7/24 aktif olarak kullanıyoruz ve garanti süresiyle de uzun yıllar kullanacak gibi duruyor. Ofisine çok fonksiyonlu bir model almak isteyen tüm tanıdıklarımıza Kyoceraın bu modelini öneriyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Regal RC 1500 Çay Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Kyocera MA2001W Alınır Mı?

Ofis ihtiyaçları için en özel en özel seçeneklerden olan Kyocera MA2001W modeli, işlemci gücü ve Windows 10 sistemini barındırmasıyla rakipleri arasında ön plana çıkıyor. Ayrıca modelin tarama, fotokopi ve çıktı işlemlerini sorunsuz şekilde yapabilmesi de fonksiyon konusunda avantaj sağlıyor. Bu nedenle ofisinde fiyat performans bir cihaz kullanmak isteyen herkes Kyocera MA2001W modelini satın alabilir.

“Kyocera MA2001W Alınır Mı? Yorumları ve Teknik Özellikler” üzerine 2 yorum

  1. Kyocera ma2001w ürünü a101 den satın aldık. IOS işletim sistemi ile yazıcınız yalnızca yazıcı fonksiyonunda çalışıyor. Tarama ve diğer fonksiyonları çalışmıyor. Kyocera Teknik servis ile görüştüğümüzde ise yalnızca windows üzerinden bu işlemlerin yapılabildiği bilgisi aldım. Yani iphone, macbook gibi cihazlarınız varsa bu ürünü kullanamazsınız

    Yanıtla

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.