Mondial E-mon Buddy Elektrikli Motosiklet Nasıl? Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Yıllardır motosiklet modelleriyle piyasanın nabzını tutmayı başaran Mondial, şimdilerde elektrikli araçlarıyla herkesin beğenisini kazanıyor. Çevre dostu modelleriyle ün yapan marka, sizlerin yakıt tasarrufu sağlayabilmenizi de kolaylaştırıyor. Ayrıca ergonomik modellere imza atan firmanın performans açısından rakipsiz modeller geliştirdiği de ifade ediliyor. Bu durum, Mondial markasını Türkiye’nin en sevilen firmalarından biri haline getiriyor.

Mondial markasının en özel araçlarından olan Mondial E-mon Buddy, yüksek performansı ve kolay kullanım avantajıyla rakiplerini her alanda geride bırakıyor. Elektrikli motosiklet satın almak isteyenlerin ilk tercihi olan model, batarya dolum süresi ve toplam batarya kapasitesiyle de kullanıcılarını asla üzmüyor. İşte, E-mon Buddy modelinin merak edilen tüm detayları.

Mondial E-mon Buddy Teknik Özellikleri

Elektrikli motosikletler arasında en çok satılan modeller arasında yer alan Mondial E-mon Buddy, 1200W’luk müthiş performans sağlayan bir motorla birlikte sizlerle ulaşıyor. Elektrik sarfiyatı sadece 1.5kw olan modelde azami hızın 45km/s olduğu görülüyor. Ayrıca Mondialın bu modeli, yüksek performanslı motoru ve 45km/s azami hızı ile toplamda 50km’lik bir yolu kat edebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Motolux Gogo 4 Elektrikli Motosiklet Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Akü bakımından da yüksek teknolojiyle üretilen Mondial E-mon Buddy modeli, toplamda 60 V akü voltajını bünyesinde barındırıyor. Çalışır haldeki akü akımının 20 Ah olduğu bilinen E-mon Buddy, toplamda 8 saat içerisinde ful şarja ulaşabiliyor. Bu sayede kullanıcılar, kısa süreli şarj etme durumunda 50km’lik yolu tek seferde gidebiliyorlar.

Mondial E-mon Buddy modelinin ergonomik yapısına baktığımız zaman uzunluk 1755mm, genişlik 695mm, yükseklik 1070mm, ağırlık 96kg ve taşıma kapasitesi ise toplam 150kg olarak görülüyor. Bu özellikleriyle Mondialin bu modelinin tam bir fiyat performans canavarı olduğu görülüyor.

Mondial E-mon Buddy Kullanıcı Yorumu

Yükselen benzin ve dizel fiyatlarından sonra sadece işe gitmek için aracım yanında bir elektrikli motosiklet almaya da karar verdim. Uzun araştırmalar sonucunda Mondial markasından şaşmamam gerektiğine karar kıldım. Daha sonra markanın oldukça güzel modellerinden biri olan E-mon Buddy modelini satın aldım. Aracı ilk aldığımda fren testinden ve performans testinden hızlı bir şekilde geçti. Ayrıca aracı şarj ettiğimde vadedilen şarj dolum süresini de tamamıyla gerçekleştirebiliyor. Menzil konusunda bazı kullanıcıların sorun yaşadığını duydum fakat ben sadece işe gitmek için Mondial E-mon Buddy modelini satın aldığımdan bana yeterli oldu. Genel olarak yakınlarıma da tavsiye ediyorum.

İlginizi Çekebilir:  Kuba S15 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Mondial E-mon Buddy Alınır Mı?

Motor kapasitesi ve akü sistemi bakımından rakiplerinden ayrılabilen Mondial E-mon Buddy modeli, sadece menzil konusunda kendisine eksi puan yazdırıyor. Batarya sistemi yeni nesil olan modelde fren ve hız sınırı da en özel şekilde tasarlanmış. Güvenliğin ön planda olduğu modelde ergonomiye de özenle yer verilmiş. Eğer E-mon Buddy satın alarak kısa mesafelere gitmek istiyorsanız aracı düşünmeden satın alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.