Oppo Enco Air2 Bluetooth Kulaklık Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Son zamanlarda teknolojik cihazlarıyla pek çok kişinin sevgisini kazanmış Oppo markasının Enco Air 2 Bluetooth kulaklığı nasıl, alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca, Enco Air2 Bluetooth kulaklık inceleme, kullanıcı yorumları ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Bluetooth kulaklıklar hayatımıza çok büyük kolaylıklar sağladı. Artık dışarıda müzik dinlemek ve telefon ile konuşmak bluetooth kulaklıklar sayesinde çok daha kolay ve konforlu. Hem kaliteli hem de ekonomik bir model bulmak isteyenlerin ilk tercihi ise Oppo markasından yana oluyor. Oppo hem uygun fiyat hem de yüksek kaliteye sahip bluetooth kulaklıklar üretiyor. Özellikle şu an Bim marketlerde indirimde olan Enco Air 2 modeli en çok rağbet gören modellerden biri.

Oppo Enco Air 2 Bluetooth Kulaklık Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: Kulak içi bir kulaklık olan Enco Air 2, beyaz ve mavi seçenekleri ile üretilmektedir. Su geçirmeyen bu ürün 4 saat aktif dinleme süresine sahiptir. Bu süre şarj kutusuyla 24 saattir.

İlginizi Çekebilir:  Braun KF560/1 Filtre Kahve Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Bağlantı arayüzü: Bluetooth 5.2

Minimum frekans: 20 Hz

Maksimum frekans: 20000 Hz

Hoparlör: 13,4 mm

Mikrofon hassasiyeti: -38 dB

Özelliklerine sahip bu ürünün ağırlığı ise 3,5 g’dir.

Oppo Enco Air 2 Bluetooth Kulaklık Kullanıcı Yorumu

Yıllardır kullandığım kablolu kulaklıktan artık çok sıkılmıştım ve bluetooth kulaklıkları inceliyordum. Birkaç popüler markanın fiyatlarını görünce vazgeçmek üzereydim ki karşıma Oppo Enco Air 2 çıktı. Fiyatı biraz daha ekonomik olan bu ürünü alıp denemek istedim. Oppo’nun her ürününün kaliteli olduğunu daha önce biliyordum ama kulaklıkta bu kadar kalite beklememiştim açıkçası. Özellikle kulağa oturuşu çok iyi ve asla rahatsız etmiyor. Eşim sürekli kullanmak istediği için bu hafta ona da sipariş vereceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Aprilla ABS 1080 Kablosuz Akıllı Banyo Baskülü Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumu

Oppo Enco Air 2 Bluetooth Kulaklık Alınır Mı?

Oppo zaten çok kaliteli ve ürünlerinin arkasında duran bir marka. Enco Air 2 Bluetooth kulaklık ise aldığım günden beri favori eşyam haline geldi. Kulağa oturuşu, ses kalitesi ve daha pek çok özelliği ile ben bu ürünü çok kullanışlı buldum. Üstelik şimdi Bim marketlerde piyasanın çok daha altına satılıyor. Bu fiyata bulmuşken kaçırmak olmaz diye düşünüyorum.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.