Piranha Akıllı Drone Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Son yıllarda oldukça popüler oyuncaklardan bir tanesi olan drone her erkeğin sahip olmak istediği bir şey. Peki ya A101 Piranha akıllı drone nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Piranha akıllı drone kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine bakacağız. 

Bundan 15-20 yıl uzaktan kumanda ile uçabilen cihazlar hayal gibi geliyordu. Sadece silahlı kuvvetlerin elinde bulunan şeylerdi. Ancak gelişen teknoloji insanların kendi uçabilen aletlerine sahip olabilmelerine olanak sağladı. Bugün savaşlarda en etkili silahlardan bir tanesi olan dron, meteoroloji, tarım ve çekim gibi çok çeşitli amaçlar için kullanılabiliyor. Kişisel dronelar ise oldukça farklı fiyat skalasına sahiptir. Bazıları bir servet değerindeyken bazıları çok uygun fiyatlara satılabiliyor. Bu konuda A101 markette indirimli ürünleri sıklıkla satılan Piranha’nın smart drone modeli uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Şimdi gelin Piranha smart drone inceleyelim.

Piranha Akıllı Drone Teknik Özellikleri

 Teknik Özellikleri
Batarya 1200 mAh
Pervane Sayısı 4
Kamera Çözünürlüğü 2 MP
Kamera Çekim Kalitesi 720p HD Video
Katlanabilir Evet
Malzeme Plastik
Uçuş Süresi Max 10 dk
Uçuş Özelliği 360° Takla Atabilme
Havada Sabit Kalabilme Var
Kamera Bağlantısı Wi-fi
İniş/Kalkış Tek Tuşla
Düşmeye Dayanıklılık Var
Şarj Süresi 2-3 Saat
Telefon ile Kontrol Var (Android / IOS)
İlginizi Çekebilir:  Range Lucid Elektrik Süpürgesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Piranha Akıllı Drone Kullanıcı Yorumu

Oğlum benden sürekli olarak bir drone almamı istiyordu. Hevesi geçsin diye bende Piranha akıllı drone gördüm ve aldım. Eve getirdikten sonra şarja taktım ve tam şarj oldu. Telefonuma bağladım ve uçurmaya başladım. Kamera çözünürlüğü çok iyi diyemem. Özellikle hava biraz bile karanlıksa etrafı seçemiyorsunuz. Uçuş sırasında tahminen 30-35 metre yükseldikten sonra bağlantı kopuyor. Kendi kendine bir yerlere gidip düşüyor. Kısa mesafe yükseklikte uçuracaksanız sizi güzelce eğlendirebilir. Şarjı 6-8 dakika arasında gidiyor. Ondan sonra uçuş yapamıyor.

Piranha Akıllı Drone Alınır Mı?

Evet parasına göre baktığınız zaman oyuncak uçak bile vermiyorlar bu paraya. Eğer çocuk için almak istiyorsanız gayet güzel tercih edebilirsiniz. Çünkü kırılsa bile kaybettiğiniz para miktarı canınızı yakmıyor. Diğer taraftan bu drone’nun sınırlarını bildiğiniz zaman güzel zaman geçirebilirsiniz. Kamerası gündüz saatlerinde orta seviye kalitede çekimler yapıyor. Bu açından da bence iyi bir durumda. Tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KFAN7417 Vantilatör Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.