Kiwi KBS 1031 Banyo Baskülü Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Artık her evde tartı cihazları bulunuyor. Bu konuda uygun fiyatlı ve özellikli cihazlar üreten yerli marka Kiwi’nin KBS 1031 banyo baskülü nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KBS 1031 banyo baskülü kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

İnsanların kilolarını bilmesi çok önemlidir. Aşırı kilo almak kadar zayıflamakta önemlidir. Bu yüzden neredeyse her evde tartı bulunmaktadır. Birde benim gibi mide ameliyatı geçirmiş insanlar için mutlaka kiloların her gün takip edilmesi gerekir. Bunun için piyasada çok farklı marka ve modellerde basküller satılmaktadır. Ama herkesin parası çok pahalı ürünlere yetmez. Bu konuda büyük bir açığı kapatan Kiwi, uygun fiyatlı ve kaliteli ev aletlerini çok ucuza satabilmektedir. Benimde kullanmış olduğu bir cihaz olan Kiwi KBS-1031 banyo baskülü çok işe yarar bir tartı olarak karşımıza çıkıyor.

Kiwi KBS 1031 Banyo Baskülü Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Bu tartı 3 adet kalem pil ile çalışmaktadır. 180 kiloya kadar ölçüm yapabilmektedir. Dijital ışıklı gösterge ekranı bulunmaktadır. Suya karşı dayanıklıdır. Kırmızı renkte üretilmiş olup, temperli cama sahiptir. Alt tarafından ıslak zeminde bile kaymayı engelleyici ayaklar vardır. 2 kilo ağırlıktan sonra kendi kendine otomatik olarak çalışmaya başlamaktadır. 0.1 ondalık olarak kilo ölçümü yapabiliyor. Kilo ölçümü sonrası sesli olarak çıkan değeri söyleyebiliyor. Daha doğrusu konuşan baskül adı veriliyor. Gösterge ekranı gizli ve kolay okunan şekildedir.

İlginizi Çekebilir:  Yanlış Ağa Gönderilen Kripto Para Nasıl Kurtarılır?

Kiwi KBS 1031 Banyo Baskülü Kullanıcı Yorumu

Yazımın başında dediğim gibi ben yüksek kilolarla yıllarca mücadele ettikten sonra mide ameliyatı olarak kurtuldum. Bunun sonucunda artık her gün kilomu ölçmek zorundaydım. Banyoda kullanacağım için suya ve neme dayanıklı bir ürün olması gerekiyordu. A101 markete indirimli olarak geldiğini gördükten sonra Kiwi KBS1031 banyo baskülü aldım. Günde en az 10 defa kullanıyorum ve bir sorunla karşılaşmadım. Islak ayaklarla üstüne bastığımda kaymıyor. Ayrıca yerde fayans üstünde kaymadan sabit duruyor.  Gösterge ekranına ise bayıldım. Çalışmazken hiçbir şey görünmüyor. Ama üstüne çıkınca kırmızı kaplamanın altından beyaz dijital gösterge olarak çıkıyor. Pilini değiştirdikten sonra en az 3 yoğun kullanımda bile gidiyor. Sonuç olarak çok güzel, iş gören ve ucuz bir tartı.

İlginizi Çekebilir:  Aprilla AHS-2049 Saç Maşası Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Kiwi KBS 1031 Banyo Baskülü Alınır Mı?

Bunu almadan önce teknoloji marketlerini gezdim. Ama emin olun aynı özelliklere sahip basküller, Kiwi’nin 3 katından fazla paraya satılıyor. A101 bu konuda çok ucuz olarak getiriyor. Görevi zaten kiloları doğru tartmak olduğu için iş görüyor. Konuşan teknolojiye sahip olması bana sürpriz oldu. Fiyat performans olarak çok iş gören ve gayet gönül rahatlığıyla alınabilecek bir tartı.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.