Red Bull Kickscooter A6 Pro Scooter Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Bir enerji içeceği markası olan Redbull lisansıyla üretilen Kickscooter A6 pro model scooter nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Red bull Kickscooter A6 inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Ülkemizde son yıllarda scooter araçlar oldukça popüler olmaya başladı. Çünkü kısa mesafelerde hiç efor sarf etmeden yolculuk yapma imkanı sunuyor. Scooter, bir gaz kolu ve fren ile hareket eden boyuna göre oldukça hızlı araçlardır. İlk başlarda bu araçlar dakikalık olarak kiralanıyordu. Ancak insanlar sürekli kiralama ücreti vermek yerine artık kendileri sahip olmak istiyorlar. Bunun için şahsi scooter satışları artmaya başladı. Özellikle Bim, A101, Şok ve Migros gibi zincir marketlerde çok kaliteli scooterlar uygun fiyatlara satılabilmektedir. Bunlardan bir tanesi de Bim’de satılan Redbull Kickscooter A6 Pro modelidir.

Red Bull Kickscooter A6 Pro Nasıl ve İyi Mi?

Bir ürünü almadan önce piyasanın en iyisi ile değil, fiyatına göre sunduğu özellikler ile kıyaslamalısınız. Redbull kickscooter A6 Pro’da bu tür ürünlerden bir tanesidir.

İlginizi Çekebilir:  Bernardo BRND-117 Çay Makinesi Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Teknik Özellikleri: 36V 7.8 Ah bataryası bulunuyor. Ayrıca 500 w gücünde motoru oldukça güçlü. 6° derecelik tırmanma açısına sahiptir. Tam şarj ile 20-25 km kadar gidebilmektedir. Elektronik kampana fren sistemine yer verilmiştir. Ön ve arkasında LED farlar bulunuyor. Suya karşı IPX5 seviyesinde dayanıklıdır. Katlanabilir olması taşınabilirliğini artırıyor. Üstünde LCD hız ve şarj parametreleri içeren gösterge ekranı bulunuyor. Ayrıca dolgu 10″ lastikleri vardır. Yolculuk sırasında sürücünün üstünde durduğu plaka kaymaz malzemeden yapılmıştır.

Red Bull Kickscooter A6 Pro Scooter
Red Bull Kickscooter A6 Pro Scooter

Red Bull Kickscooter A6 Pro Kullanıcı Yorumu

Yaz aylarında kısa mesafelerde kullanmak için kendime bir scooter almak istiyordum. Bunun için uzun zamandır araştırma yapıyordum. Bim markete indirimli olarak geldiğini gördüğüm bir Redbull kickscooter A6 pro model scooter aldım. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve üründen oldukça memnunum. Ben 85 kiloyum ve düz ve hafif rampalarda güzel bir çekişi var. Ancak Ankara gibi yokuşları çok olan bir şehirde hem şarjı çabuk bitiyor hem de bazen çekmediği yerler oluyor. Menzili 15-20 km civarlarında gidiyor. Maksimum hızı ise 25km/s ile sınırlandırılmış. Frenleri elektronik destekli olduğu için oldukça güçlü ve güven veriyor. Çok defa yağmurlu havalarda ayağıma kadar yükselen sudan geçtim ve bir şey olmadı. Ama bu olmayacak anlamına gelmiyor. Siz yine de kullanırken dikkat etmelisiniz.

İlginizi Çekebilir:  Xiaomi Ninebot D38E Elektrikli Scooter Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Redbull Kickscooter A6 Pro Alınır Mı?

Scooter modelleri arasında fiyatına göre en iyi ürünlerden bir tanesidir. Kullanılan teknoloji gerçekten üstün. Bim’e piyasa fiyatının neredeyse yarı parasına satışa geliyor. Oldukça kaliteli ve sorunsuz bir cihaz. Sizde gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.