Range Buharlı Ütü Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Uygun fiyatıyla özellikleriyle dikkat çeken Range buharlı ütü nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Range buharlı ütü kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Her evde mutlaka bulunması gereken ürünlerden bir tanesi olan ütü, insanların şık giyinmesi için yardımcı bir cihazdır. Hemen her elektronik eşya üreticisinin bir ütü modeli vardır. Bunlardan bazıları çok pahalı iken bazıları adını çok duyurmadığı için uygun fiyatlıdır. Range markasını daha önce duymamışsınızdır. Ancak ben Bim’de uygun fiyatlı gördüğüm için bu ütü aldım. Çin malı bir ütü olan Range buharlı ütü “Range NS1804 Steam Shine” adıyla diğer mağazalarda satılmaktadır.

Range Buharlı Ütü Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 2200 watt gücü ile ağır ütülerde bile kolaylık sağlıyor. 150 gr şok buhar verme kapasitesi vardır. Devamlı olarak dakikada 40 gram buhar çıkışı veriyor. Ayrıca buhar ayarı, dikey buhar çıkışı ve kendi kendini temizleme özelliği vardır. 300 ML su tankı sayesinde uzun süren ütüleri tek seferde yapabiliyorsunuz. Su damlatmama özelliği sayesinde güvenli ütü imkanı sağlıyor. 2 metrelik kablosu sayesinde prizden çok uzakta bile ütü yapabiliyorsunuz. Seramik tabanlı olması yine ayrı bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor. Sıcaklık ayarı olması kumaş tipine göre ütü yapmanızı sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:  Blaupunkt Akıllı Tartı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Range Buharlı Ütü Kullanıcı Yorumu

20 yıldır kullandığım ütüm bozulduğu için yenisi almak istiyordum. Hatta biranda bozulması acil bir ütü gerektiriyordu. Sonuçta hepimiz çalışan ve her gün ütü yapan insanlarız. Acil olunca cebimde çok param olmadığı için Bim markete uygun fiyatlı geldiğinde Range buharlı ütü aldım. Ütü yaparken çok dikkatli olmaya çalışıyordum çünkü kötü çıkacak ve yakacak diye düşünüyordum. Ama beklediğimden çok daha iyi çıktı. Ütü yapması en zor saten kumaşlarda ayarını yaptığımda asla yakmıyor. Kumaş pantolon ve gömlek ütülerken kırışıklıkları hemen açıyor. Kullandığım süre boyunca daha bir damla su damlatmadı. Şok buharı çok güçlü olduğu için inatçı kırışıklıklarda faydalı oluyor.

İlginizi Çekebilir:  Homend Toastbuster Tost Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Range Buharlı Ütü Alınır Mı?

Range adını daha önce hiç duymamış olabilirsiniz. Ancak bu ütü beklediğimden çok kaliteli çıktı. Ben hemen her gün muhakkak kullanıyorum. İşimi fazlasıyla görüyor. Asla elbiseleri yakma ve leke bırakma gibi şeyler olmadı. Bim markette çok uygun fiyatlı satılabiliyor. Bu paralara bırakın sıfırı, ikinci el ütü bile alamazsınız. Fiyat/performans ürünü olarak gönül rahatlığıyla alınabilir.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.