House Pratik Elektronik Su Pompası Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Bim markete aktüel ürün olarak geldiği için aldığım House pratik elektronik su pompası nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca House pratik su pompası inceleme, özellikleri ve kullanıcı yorumlarına yer vereceğiz.

Artık hiç kimse çeşme suyu içmiyor. Neredeyse tüm evlerde marketlerde satılan sular içme suyu olarak kullanılmaktadır. Bazı kişiler ise sürekli 5 litrelik su taşımak yerine damacana alma yolunu seçiyor. Damacana suyu kullanmak için bir pompa gerekiyor. Eskiden kas gücüyle damacana üstündeki pompaya el ile basarak su doldurulurdu. Ancak artık su doldurmak için elektrikli su pompaları kullanılır hale geldi. Bizde bu yazımızda Bim aktüel ürün olarak satılan House elektronik su pompası hakkında bilgi vereceğiz.

House Pratik Elektronik Su Pompası Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Elektrikli su pompaları çok kolay kullanım imkanı sunuyorlar. Evinizde su doldurmak için oldukça ideal. Ayrıca el ile basılan pompalara göre su taşırma riski bulunmuyor. Şimdi gelin House marka elektronik su pompası teknik özelliklerine bakalım.

İlginizi Çekebilir:  Aprilla AHS-2049 Saç Maşası Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Teknik Özellikleri: Çelik su akma ucu ile oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Siyah ve beyaz renkler kullanılmıştır. 1200 mAh gücünde bir bataryası vardır. Motor gücü ise 70 W ile yeterli seviyededir. Micro USB şarj girişi ile şarj edilebilmektedir. Şarj süresi ise 3 saatte tamamlanmaktadır. Garanti süresi ise 2 yıldır.

House Pratik Elektronik Su Pompası Kullanıcı Yorumları

Bim markete geldiği için bir tane aldım ve gerçekten mutfakta su doldurmak için büyük kolaylık sağladı. Standart damacana başı ile uyumlu bir yapısı var. Zaten takması ve çıkartması oldukça basit. Bir sürahi suyu 10-15 saniye içerisinde dolduruyor. Su hız ayarı olsa daha iyi olabilirdi. Sıradan pompalar gibi temizlenmesi çok kolay. Üst başlığını çıkartıp içini rahatlıkla temizleyebiliyorsun. Paslanmaz çelik su akma ucu uzun ömürlü olmasını sağlıyor. 1200 mAh batarya süresi 4 günü rahatlıkla çıkartıyor. Su akış hızı idare eder ama biraz daha fazla olabilirdi. Motor gücünün biraz daha artırılması daha iyi kullanım sunardı.

İlginizi Çekebilir:  Cook Love Erişte ve Makarna Kesme Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

House Pratik Elektronik Su Pompası Alınır Mı?

Fiyatına baktığınız zaman bu paraya manuel su pompası bile vermiyorlar. Bim’e çok uygun fiyatlı geldiği için kaçırmayın derim. Hem şık bir görüntü sağlıyor hem de su doldururken güç harcamanın önüne geçiyor. Ayrıca kaliteli olduğunu da söylemekte fayda var.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.