Sinbo SVC 8604 Elektrikli Süpürge Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin yerli elektronik eşya üreticilerinden bir tanesi olan Sinbo’nun SVC-8604 toz torbasız cyclonic elektrikli süpürgesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Sinbo SVC 8604 toz torbasız elektrikli süpürge kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Türkiye’de onlarca marka ve model elektronik eşya üreticisi bulunmaktadır. Bunlardan bazıları dünya çapında tanınırken bazıları sadece Türkiye’de yurt içi satışlar yapmaktadır. Yerli markalar arasında en çok bilinenler arasında Sinbo yer almaktadır. Yaklaşık 22 yıldan bu yana üretim yapan Sinbo, bir evde kullanılabilecek hemen her elektronik cihazı üretmektedir. Uygun fiyatlı ve özellikli olmasıyla bir çok evde Sinbo ürünleri yer almaktadır.

Sinbo, elektrikli süpürge konusunda çok başarılıdır. Bu konuda Sinbo SVC8604 toz torbasız cyclonic elektrikli süpürge dikkat çekiyor. Yüksek fiyatlara rağmen çok ucuz olması ve üstün özellikleriyle dar gelirli evler için idealdir. Şok marketlerde aktüel ürün olarak piyasa fiyatının bile çok altında satılabilmektedir.

Sinbo SVC8604 Toz Torbasız Cyclonic Elektrikli Süpürge Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 890 W gücünde bir motoru bulunuyor. Ayrıca 350 watt emiş gücü vardır. Multi cyclone filtre sistemi sayesinde çok sağlıklı bir süpürme sağlıyor. 3.5 litre temizlenebilir toz haznesine sahiptir. Hava çıkış filtresi ve motor koruma filtresi mevcuttur. tek tuşla otomatik kablo sarma özelliği vardır. Yatay park edilebilmektedir. 5 metre kablo uzunlu bulunuyor. süpürgenin kendi ve hortum uzunluğunu katarsak 7.5 metre yarıçapında çalışabiliyor. Temizlemenin sağlıklı olması için HEPA filtreye yer verilmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Aprilla ABS 1080 Kablosuz Akıllı Banyo Baskülü Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumu
Sinbo SVC8604 Toz Torbasız Cyclonic Elektrikli Süpürge Teknik Özellikleri
Motor Gücü 890 W
Emiş Gücü 350 W
Teknoloji Cyclone
Filtre  H.E.P.A
Toz Haznesi Kapasitesi 3.5 L
Kablo Sarma Var
Kablo Uzunluğu 5 m
Çalışma Yarıçapı 7.5 m
Motor Koruma Filtresi Var
Hava Emiş Filtresi Var
Ses Seviyesi 62 dB (Desibel)
Toz Tobası Yok
Hız Ayarı Var
Başlıklar Üçgen Başlık
Köşe Başlığı
Koltuk Arası Başlığı
Fırçalı Başlık
Garanti Süresi 24 Ay

Sinbo SVC8604 Toz Torbasız Cyclonic Elektrikli Süpürge Kullanıcı Yorumu

Evim için bir elektrikli süpürge almak istiyordum. Ancak asgari ücret ile geçindiğim için olabildiğince ucuz olması gerekiyordu. Çünkü 20 yıldır kullandığım elektrikli süpürgem bozulmuştu. Bende araştırma yaparken Şok markette Sinbo SVC8604 süpürgeye denk geldim. Fiyatını da görünce hemen satın aldım. Kutusundan çıkarttıktan sonra kaliteli yapısı ilk dikkatimi çeken şey oldu. Kısa bir kurulumdan sonra süpürgeyi kullanmaya başladım. 890 w gücünde olmasına rağmen çok güçlü çekim gücü var. Halının üzerinde bir tane bile tüy, kir ve kalıntı bırakmıyor. Ayrıca üçgen başlığının ileri geri hareket ettirilmesi çok kolay.

İlginizi Çekebilir:  Kumtel 70 L Turbo Fırın Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Koltuk altı ve yastık aralarında köşe başlığı çok iş görüyor. Borusunun uzayıp kısalabilmesi kullanımını pratik hale getiriyor. Hemen her gün çalıştırıyorum ve bir sorun yaşamadım. Evde küçük çocuğum olduğu için mecburen geceleri çalıştırmak zorunda kalabiliyorum. Çok sessiz çalıştığı için içeri odada uyuyanlar rahatsız olmuyorlar. Kullanım uzunluğu yeterli oluyor. Mutfakta takılı iken evin koridorunu da süpürebiliyorum. Süpürme işim bittikten sonra kabloyu tek düğmeye basarak kısa sürede sarıyor.

Sinbo SVC8604 Toz Torbasız Cyclonic Elektrikli Süpürge Alınır Mı?

Eğer uygun fiyatlı bir elektrik süpürgesi arıyorsanız, Sinbo’nun bu cihazı en iyi tercih edebileceğiniz ürünlerden bir tanesi. Ben evimde Sinbo’nun su ısıtıcı gibi bir kaç cihazını daha kullanıyorum ve çok memnunum. Benim gibi dar gelirliler için alınabilecek en iyi süpürge diyebilirim. Fiyat performans açısından bakıldığında da güzel bir cihaz. Şok markete kendi piyasa fiyatının çok daha altında geliyor. Eğer takip edip bulursanız kesinlikle kaçırmamanız gereken bir süpürge.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.