A101 Linex Şarj Kablosu Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

A101 marketlerde satılan Linex şarj kablosu nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Linex, USB Type-c, micro ve İOS uyumlu şarj kablosu kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Şarj kablosu en çabuk eskiyen telefon aksesuarlarından bir tanesidir. Piyasada çok çeşitli fiyatlara satılan şarj kabloları vardır. Ayrıca pek çok marka ile insanlar hangisini alacağını şaşırırlar. Benim de en çok yaşadığım sorunlardan bir tanesi. Telefonların orjinal şarj kabloları genelde evde kullanılıyor. Ancak iş yeri gibi kimin girip çıktığı belli olmayan yerlerde kaliteli şarj kabloları ya kayboluyor, ya da herkesin kullanması sebebiyle çabucak eskiyor. Bu yüzden benim gibi pek çok kişi ucuz şarj kabloları alıyor. Bu konuda A101 markette satılan Linex marka şarj kablolarını kullanıyorum.

Linex Şarj Kablosu Nasıl?

Teknik Özellikleri: Kablo uzunluğu 1 metre. Ancak içerisinde bulunan bakır az olduğu için çok güzel aktarım yapmıyor. Iphone ve USB Type-C ile Micro giriş çeşitleri var. Böylelikle piyasadaki her telefon ile uyumludur. Ayrıca USB girişi sayesinde her adaptör ile uyumludur. Dışında kauçuk kaplama kullanılmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Awox Dijital Baskül Tartı Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumu

Linex Şarj Kablosu Kullanıcı Yorumu

Kabloya fazla para verince de iş yerinde çabucak yıpranıyor ve çoğu zaman kayboluyordu. Bende artık ucuz şarj kablosu almaya karar verdim. Bu sebeple A101’de satılan Linex şarj kablosundan her ay bir tane alıyorum. Öyle çok kaliteli olduğu söylenemez. Özellikle telefon giriş yeri çabuk genişliyor ve şarj etmez hale geliyor. Zaten parasına baktığınız zaman fazla bir şey beklememeniz gerektiğini görürsünüz. 2.4 A voltaj destekliyor. 2 yıl garantisi var ama bozulunca kim garantiye verir bilemiyorum. Bu kablo Çin malı olduğu için kolayca eskiyor.

Linex Şarj Kablosu Alınır Mı?

Parasına baktığınız zaman neredeyse 1 poğaça parasına şarj kablosu alıyorsunuz. Aslında kullan at mantığıyla üretilmiş bir kablo desek yeridir. Ben 1 ay boyunca kullanıyorum ve sonra yenisini alıyorum. İşimi de fazlasıyla görüyor zaten. Kaybolma ve bozulma durumunda büyük maddi kayıp yaşatmadığı için, benim kullandığım amaçta kullanacaksanız alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Philips Sakal Düzeltici Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.