A101 Homend Royaltea Çay Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Bu yazımızda A101’de satılan Homend Royaltea çay makinesi nasıldır ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Homend Royaltea çay makinesi inceleme, özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Artık elektrikli ev aletleri mutfaklardaki her işi yapar oldular. Çay demleme işi bile çay makineleri tarafından yapılır oldu. Pek çok markanın ürünleri raflarda yer alıyor. Ancak çay makinesi fiyatları ucuz olmadığı için pek çok kişi zincir marketlerdeki aktüel indirim ürünlerini takip ediyorlar. A101 için üretilen Homend Royaltea çay makinesi hakkında detaylı bilgi verelim.

Homend Royaltea Çay Makinesi Nasıl ve Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: A101 marketler için üretilmiş olan model olan Homend Royaltea çay makinesinin üstünde Alman Schott marka 1 litre kapasiteli cam demlik bulunuyor. Alt tarafında ise sağlığa zararlı madde içermeyen Bisfenol A (BPA İçermeyen) 1.9 litrelik su ısıtıcısı bulunuyor. Çaydanlığında çay filtresi sayesinde telveler ağzınıza gelmez. Ayrıca demlenmiş çayı sıcak tutma ve kireç önleyici filtre gibi özelliklere sahiptir. Son olarak ise suyu bittiği zaman kendi kendini kapatma özelliğine sahiptir. 1800 W gücünde bir ısıtma gücüne sahiptir.

İlginizi Çekebilir:  Homend CoffeeBreak 5046H Filtre Kahve Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Homend Royaltea Çay Makinesi Kullanıcı Yorumu

Çok fazla çay tüketen bir aileye sahip olmam sebebiyle A101 markete çok uygun fiyata gelen bir Homend Royaltea çay makinesi aldım. 6 aydır kullanıyorum ve makinemden çok memnunum. Çay demi çok iyi oluyor. Alt tarafında bulunan su haznesinde su kaynadıktan sonra asla koku olmuyor. Ayrıca cam demliğin yaptığı çayın tadı çok iyi oluyor. Bir keresinde altını açık unuttuğumda suyu az kalınca kendi kendini kapatmıştı. Bu emniyet olayı ona olan güveni artırıyor. Üst demliğinin 1 litre kapasitesi 4 kişilik bir aile için gayet yeterli oluyor. Alt tarafını bazen ketıl gibi su kaynatmak için kullandığım oluyor. Çayı demledikten sonra sıcak tutma özelliği sayesinde güzel oluyor. Uzun pazar kahvaltılarında hep sıcak bir çay keyfi yapmanıza olanak sağlıyor. 1800 W olması biraz düşük kalıyor. Bu sebeple kaynama süresi diğer markalara göre biraz daha uzun. Çam demliğinin camı çok ince olduğu için düşürmemeye çok dikkat etmelisiniz. Ayrıca tutma kulpu çok fazla ısınıyor. Bu da bardaklara çay doldururken elinizin yanmasına neden oluyor.

İlginizi Çekebilir:  Polosmart Şoför Kulaklığı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Homend Royaltea Çay Makinesi Alınır Mı?

Fiyatına baktığınız zaman bu paraya bırakın çay makinesini kettle bile vermiyorlar. A101 gibi indirim marketler sayesinde uygun fiyatlı olarak alabiliyorsunuz. Bana soracak olursanız gözünüz kapalı bir şekilde alabilirsiniz. Ancak öyle çok kaliteli bir beklentiniz olmasın. Zaten parası belli olduğu için iş görür nitelikte bir çay makinesidir. 2 yıl garanti vermeleri ve yerli malı olması almak için diğer artı hususlardan birisidir.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.