Arzum AR3062 Jollietea Çay Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özelikleri

Küçük ev aletleri denildiği zaman akla gelen ilk markalardan bir tanesi olan Arzum’un AR3062 Jollietea çay makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Arzum AR-3062 jollietea çay makinesi kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Uzun yıllardır çay demlemek için bildiğimiz çaydanlıklar kullanılmaktaydı. Ancak bu sürekli kontrol gerektiren bir şeydi. Üreticiler çay demlemek için elektronik cihazlar üretmeye başladılar. Mutfak ve küçük ev aletleri denildiği zaman akla gelen ilk markalardan bir tanesi Arzum olarak karşımıza çıkmaktadır. Çay makinesi konusunda da oldukça kaliteli ve özellikli ürünler üretebilmektedir. Arzum AR3062 jollietea çay makinesi ise uygun fiyatı ile dikkat çekmektedir. Bazen A101, Bim ve Şok gibi marketlerde indirimli olarak daha ucuza satıldığı olmaktadır.

Arzum AR3062 Jollietea Çay Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 1650 watt ısıtma gücü bulunuyor. Cam demlik kullanılmış olup demlik kapasitesi 1 litredir. Alt su ısıtıcı kısmı ise 2 litre su alabilmektedir. Sıcak tutma, susuz çalışmayı engelleme, kablo sarma bölümü ve ışıklı uyarı gibi özellikleri vardır. Ayrı su ısıtıcısı olarak plastik malzemeye yer verilmiştir. Kutusundan cam demliğinin içine koymak için paslanmaz çelikten süzgeç çıkmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Fakir Tastea Çay Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
Detalı Teknik Özellikler
Güç 1650 W
Demlik Kapasitesi 1 Lt.
Demlik Malzemesi Cam
Su Isıtıcı Kapasitesi 2 lt.
Su Isıtıcı Malzemesi Plastik
Sıcak Tutma Özelliği Var
Susuz Kaynama Emniyeti Var
Damlama Engelleme Var
Elektrik Ünitesi 360° Dönebilen
Kablo Saklama Bölümü Var
Işıklı Uyarı Var
Otomatik Kapanma Var
Garanti Süresi 2 Yıl

Arzum AR3062 Jollietea Çay Makinesi Kullanıcı Yorumu

Evimde çok fazla çay demliyorum. Eşim, ben ve çocukları çay içmeyi çok seviyoruz. Ancak klasik çaydanlıklarla demlemek bazen tehlikeli olabiliyordu. Örneğin ocağın altını açık unutmak ve suyun bitmesi yangın tehlikesi oluşturuyordu. Bu sebeple bende bir çay makinesi almak istiyordum. Ayrıca alt tarafını kettle olarak kullanma amacındaydı. A101’e çok uygun fiyatlı olarak geldiğini gördüğüm Arzum ar3062 jollietea çay makinesi aldım ve 6 aydan bu yana kullanıyorum. 1 litrelik cam demliği 4 kişilik bir aile için yeterli oluyor. Alt tarafı suyu hemen kaynatıyor. Ayrıca su kaynadıktan sonra kendini kapatıyor. Sıcak tutma özelliği sayesinde uzun süre sıcak çay içebiliyoruz. Demliği bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Ben aldığım için oldukça memnunum. Her gün muhakkak çalıştırmama rağmen hiçbir sorunla karşılaşmadım.

İlginizi Çekebilir:  Arzum AR4070 Cleancompact Cyclone Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Arzum AR3062 Jollietea Çay Makinesi Alınır Mı?

Arzum’un kalitesini zaten tartışmak çok saçma olurdu. Arzum her zaman kaliteli elektronik cihazlar üretmiştir. Bu çay makinesini ben aylardır kullanıyorum ve çok memnunum. Alt tarafını sıcak su ihtiyacım olduğunda ısıtıcı olarak kullanıyorum. A101’de piyasanın hemen hemen yarı fiyatına aldım ben. Sizde indirim günlerini takip ederek bu özellikli ve kaliteli çay makinesini alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.