Flavel FLV110BS El Blender Seti Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin yeni markalarından bir tanesi Flavel’in el blender seti nasıldır ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Flavel FLV110BS el blender seti özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Türkiye’de beyaz eşya ve elektronik ev aletleri denildiği zaman ilk akla gelen markalardan bir tanesi Arçelik olarak bilinmektedir. Arçelik kendi markalı ürünlerinin yanında daha uygun fiyatlı ürünler için markalar da oluşturmaktadır. Bunlardan bir tanesi Flavel markasıdır. Son zamanlarda adını sıklıkla duymaya başladığımız Flavel’in en blender seti hakkında bilgi verelim şimdi.

Flavel FLV110BS El Blender Seti Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 700 W bir güce sahip motoru bulunuyor. Çok ağır işlere uygun değil ama hafif kesim ve karıştırmalarda güzel iş çıkartan bir motordur. Flavel el blender setinin karıştırma, çırpma ve doğrama fonksiyonları bulunmaktadır. Ayrıca 500 ml hacminde bir doğrama haznesine sahiptir. Ayrıca anlık kullanımlar için turbo özelliği mevcuttur. Kutusunun içinde doğrayıcı bıçak bağlığı, karıştırma mikserleri, hazne ve motorlu tutma bölgesi çıkmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Flavel FLV1090 Büro Tipi Buzdolabı Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Flavel FLV110BS El Blender Seti Kullanıcı Yorumu

A101 markete geldiği için bir tanesi aldım ve 1 yıldır kullanıyorum. Almadan önce herkes bana bozulur, iki günde motoru yanar falan diyordu. Hemen hemen her gün çalıştırmama rağmen bir kere bile sorun yaşamadım. Kek harcı gibi şeyler hazırlarken çok büyük rahatlık sağlıyor. Karıştırma gücü bana göre çok iyi. Ayrıca doğrama özelliği de güzel. Ben ve eşim için iki kişilik pide için rahatlıkla doğruyor. Ayrıca eti içine attığınız zaman kıyma gibi yapana kadar kesebiliyor. Çok uzun süre çalışır vaziyette tutarsanız motoru aşırı ısınıyor ve hafiften bir yanık kokusu geliyor. O yüzden en fazla 1 dakika çalıştırıp biraz dinlendirmeniz gerekir. Motoru biraz sesli çalışıyor ama verdiğimiz para beli olduğu için ben bunu göz ardı edebiliyorum. Sonuç olarka dediğim gibi bu paralara asla blender alamazsınız. Ayrıca Arçelik markasının arkasında olması alınması için diğer sebepler arasında.

İlginizi Çekebilir:  Starcom Gıda Vakum Makinesi Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Flavel FLV110BS El Blender Seti Alınır Mı?

A101 markete indirim günlerinde aktüel ürün olarak gelmişti. Bende Arçelik kalitesini bildiğim için gözüm kapalı bir tanesini aldım. Aslında ben 6 ay falan idare etsin yeter derken benim Flavel blender setim 1 yıldır bir sorun çıkartmadı ve hala sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. 2 yıl garantisi bulunuyor ve arıza durumunda servis evden alıyor. Eğer çok paranız yoksa gözünüz kapalı bir şekilde alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.