A101 HI-LEVEL 43″ Full HD Android Smart LED TV Nasıl Televizyon Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

A101 marketlerde satılan HI-Level HL43DLK13 43 inç full hd android smart led tv nasıl bir televizyon ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca HI-LEVEL televizyon özellikleri, incelemesi ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz. 

Genelde A101 aktüel ürünleri arasında bolca gördüğünüz Hi-level televizyonları Migros, Metro Market, Bim ve Şok gibi marketlerde de görebiliyoruz. Türkiye’de satılan Hi-level televizyonları Vestel garantisi ile satılmaktaydı. Ancak Vestel ile anlaşması bittikten sonra Sunny yetkili servisleri tarafından garanti kapsamına alınmıştır. Düşük bütçeli olanlar için uygun fiyatlı ve yüksek özellikli televizyonlar üretmektedir.

HI-LEVEL 43″ Full HD Android Smart LED TV Nasıl Televizyon ve İyi Mi?

H-Level HL43DLK13 kodu ile satılan bu televizyon dar gelirliler için çok yüksek kaliteli televizyonlar üretmektedir. Bir TV’de görmek isteyeceğiniz hemen her özelliğe sahiptir.

İlginizi Çekebilir:  Dijitsu 65 İnç UHD Android LED TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Ekran Özellikleri: Düz (flat) LED ekrana sahiptir. 108 cm yani 43 inç büyüklüğe sahiptir. Full HD görüntü kalitesi sunmaktadır. 1920×1080 ekran çözünürlüğü oranına sahiptir. HDR desteği bulunmuyor ve yenileme hızı 50/60 hz olarak açıklanmıştır.

Ses Özellikleri: Ses konusunda biraz sınıfta kalıyor. 16 W ses çıkış gücü salon gibi büyük yerlerde kullanımlarda yetersiz kalabiliyor. Yine 2.0 hoparlör sistemine sahiptir.

Multimedya Özellikleri: 3D görüntü kalitesi desteklemiyor. Ancak smart tv özelliği çok iyidir. Android 7 işletim sistemi sayesinde uygulama kullanımı çok kolay oluyor. 1 gb ram ve 8 gb dahili hafızası bulunuyor. Ayrıca USB ile resim, müzik ve video oynatma özelliklerine sahiptir. Hi-level 43 inç televizyonda dahili uydu alıcı bulunuyor. Pek çok kaliteli markada bile bulunmayan 2 adet USB ve 3 adet HDMI girişine sahiptir. Bir adet kulaklık ve karasal uydu anteni girişi mevcuttur.

HI-LEVEL 43″ Full HD Android Smart LED TV Kullanıcı Yorumu

Piyasa televizyon fiyatları pahalı olması sebebiyle, A101 markete aktüel ürün olarak geldiğini gördüğüm Hi-level HL43DLK13 Full HD Android Smart LED TV aldım ve 2 yıldır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Öncelikle herkesin merak ettiği görüntü kalitesinden bahsetmek istiyorum. Televizyon daha açıldığı zaman çok net görüntüsü dikkatimi çekti. Ben bu kadar kaliteli bir çözünürlükte ekran beklemiyordum. Kanal geçişleri sırasında biraz bekliyor. Ayrıca smart özelliğini kullanırken uygulama girişlerinde ara sıra donamalar olabiliyor. Çok nadiren olsa da bazen netflix izlerken uygulamayı kapatıp, televizyon kanalları izlemeye geçiyor. Kumandası gayet fonksiyonel ve kullanımı kolay. Ses açma ve kapama düğmeleri karıştırmıyorsunuz. Ancak ses çıkışı biraz yavaş. Ayrıca çok kaliteli bir ses olanağı sunmuyor. Ancak şunu unutmayalım ki ucuz bir televizyon. Zaten her özelliği kaliteli olsaydı bu fiyata vermezlerdi. USB bellek taktığım anda içerisinde video ve fotoğrafları kolaylıkla görüntüleyebiliyorum.

İlginizi Çekebilir:  ONVO 42OV6000F 42 İnç Full HD Android Smart LED TV Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

HI-LEVEL 43″ Full HD Android Smart LED TV Alınır Mı?

Günümüzde her şeyin fiyatı artık ateş pahası. Herkes iş görsün yeter mantığı gütmeye başladı. Oturma odası için yeterli ekran büyüklüğüne sahip olan hi-level 43 inç televizyon ise parasına göre en çok şeyi sunan bir model. Ben aldığım için çok memnunum. Tamam bir sinema kalitesi beklemiyorum ama işini fazlasıyla görüyor. Sizde indirim günlerini takip ederek bu televizyonu uygun fiyatla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.