Akgünlük Kullanıcı Yorumları – Kullananlar

Akgünlük Kullanıcı Yorumları – Günlük ağacından elde edilen Akgünlük, birçok kişinin ilgisini çekmektedir. Genel olarak Akdeniz ikliminin hakim olduğu alanlarda yetişmektedir. Doğal bir reçine olan bu ürünü şifa niyetine kullanan kişiler olmaktadır.

Akgünlük pek çok kişi tarafından şifalı olarak bilinen bir bitkidir. Aynı zamanda çoğu doktorun da hastalarına önerdikleri bir bitki olsa da kullanmadan önce mutlaka doktor görüşünün alınması gereklidir.

Akgünlük kullanıcı yorumları incelendiğinde genel olarak bulaşıcı hastalıklar için kullanıldığında fayda gördüklerini belirten görüşler mevcuttur. Aynı zamanda Akgünlük bitkisi, kanser ve solunum yolu enfeksiyonlarını iyileştirmek konusunda da etkili olmaktadır.

İçindekiler

Akgünlük Kullanıcı Yorumları

Akgünlük Kullanıcı Yorumları aşağıda yer almaktadır. Bu görüşleri inceleyerek fikir sahibi olabilir, çeşitli rahatsızlıklarınız için tüketebilirsiniz.

  • Akgünlük Kullanıcı Yorumları çok iyiydi. Ben de aktardan alarak kullanmak istedim. Biraz soğuk algınlığım vardı, doğal olarak yardımcı oldu geçmesine.
  • Her kış mutlaka tükettiğimiz bir bitki bu. Hastalanınca içimi yumuşattığını düşünüyorum. İlaçlar kadar etkili olmasa da, yardımcı olduğunu söyleyebilirim.
  • Kanser hastalığına iyi geldiğini Akgünlük Kullanıcı Yorumlarında gördüm. Ne kadar doğru bilmiyorum. Daha önce deneyen ve faydasını gören var mı?
  • Ben tütsü olarak kullanıyorum. Zaten tütsüyü çok sevdiğim için, kokusu da hoşuma gidiyor.
  • Sakız olarak kullananları Akgünlük Kullanıcı Yorumlarında görmüştüm. Ama sakız formu ayrı mı satılıyor yoksa direkt sakız gibi mi çiğniyoruz anlayamadım.

Akgünlük Nasıl Kullanılır?

Akgünlük sakızı, uzun yıllardır şifa olması için pek çok kişi tarafından kullanılan bir reçinedir. Başta viral hastalıklar olmak üzere kansere kadar birçok hastalığın belirtilerini azaltmak konusunda etkili olduğu düşünülmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Rivoclon 2 Mg Kullananlar Yorumları

Akgünlük nasıl kullanılır? sorusunu da bu şifalı bitkiden yararlanmak isteyen kişiler sormaktadır. Akgünlüğün farklı kullanım alanları bulunmaktadır. Bu sebeple kişiler kendi ihtiyaçlarına göre bu bitkiden faydalanabilmektedir.

·Sakız olarak çiğneme

·Çay olarak tüketme

·Macun olarak kullanma

·Yakı olarak kullanma

·Cilt bakımında kullanma

·Tütsü olarak kullanma

Şeklinde kullanım alanları bulunmaktadır.

Genel olarak sakız şeklinde kullanımı yaygındır. Pek çok kişi gün içerisinde bitkinin tanelerini çiğnemekte ya da doğrudan yutmaktadır. Yutmak konusunda zorlanan kişiler ise taneleri suda beklettikten sonra suyu içerek fayda görebilmektedir.

Akgünlük Kullanıcı Yorumları - Kullananlar
Akgünlük Kullanıcı Yorumları – Kullananlar

 

Akgünlük Yan Etkileri

Akgünlük, insan vücuduna birçok faydası dokunan bir bitkidir. Kokusu ve tadı oldukça zengindir. Bu sebeple pek çok kişi severek tüketmektedir. Aynı zamanda en basit rahatsızlıklardan en ciddi olanlarına kadar faydası olmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Schüssler Tuzları Kullananlar Yorumları

Yine de Akgünlük tüketmeyi düşünen kişiler Akgünlük yan etkileri konusunda bazı soru işaretlerine sahip olmaktadır. Oldukça güçlü bir bitki olduğu için bazı kişilerde yan etkiler ortaya çıkarabilmektedir.

Genel olarak ortaya çıkan yan etkiler Akgünlüğün fazla kullanılması sonucunda ortaya çıkmaktadır. Fazla kullanım, mide ve bağırsak sorunlarının oluşmasına yol açabilmektedir. Kişilerde şişkinlik, kramp, ishal ve mide bulantısı gibi sindirim sistemi sorunları görülebilmektedir. Bu sebeple Akgünlüğün faydalı olabilmesi için doğru dozda tüketilmesi gerekmektedir.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.