Kapeda Kullananlar Yorumları

Bir ilacı daha önce kullanmış olan kişiler buna dair kullanıcı görüşlerini de merak edebilmektedir. Kapeda kullananlar yorumları da bu çerçevede düşünülen konulardan bir tanesidir. Bu görüşlere ulaşabilmek için internetten bir arama yapmanız yeterlidir. Ardından gerek olumlu gerekse olumsuz pek çok yoruma ulaşmak mümkündür. Ancak ilaçların her zaman doktor kontrolüne kullanılması gerektiği unutulmamalıdır. Bu bakımda hastaysanız ilk olarak doktora giderek muayene olmalıdır.

Kapeda Kullananlar Yorumları Nasıl?

Kapeda kullananlar yorumları Kadınlar Kulübü dahil pek çok yerde gözlemlenebilmektedir. Ancak unutulmaması gereken bir kişi reçetesiz kullanmışsa ya da doktorun söylediği tedaviye uymamışsa olumsuz görüşler gerçekleşebilir. Genel olarak Kapeda Kullananlar Yorumları şu şekilde;

Kapeda tedavisine başladığımdan beri, yan etkilerle başa çıkmak zorunda kaldım. Özellikle mide bulantısı ve yorgunluk en belirgin olanları. Doktorum bu yan etkilerin normal olduğunu söyledi ve zamanla azalabileceğini belirtti.

Meme kanseri tedavim için Kapeda kullanıyorum ve şimdiye kadar her şey yolunda gidiyor.

Kolorektal kanser ameliyatından sonra Kapeda ile tedavi edilmeye başladım. Tedavinin, kanserin tekrarlamasını önlemeye yardımcı olacağına dair Kapeda kullananlar yorumları okudum. Doktorum da bu konuda oldukça olumlu.

Rektum kanseri tedavisinde Kapeda kullanıyorum. Tedaviyi takiben gerçekleştirilen taramalar temiz çıktı.

Kapeda’nın yan etkileri benim için biraz yorucu oldu. İştah kaybı ve halsizlik en çok karşılaştığım problemler.

Kalın barsak kanserinden sonra Kapeda kullanıyorum ve işe yarıyor sanırım.

Kapeda kullanmaya başladığımdan beri, her gün biraz daha enerjik hissediyorum ve test sonuçlarım da iyileşme gösteriyor.

Mide kanserim için verilen Kapeda tedavisine birkaç hafta önce başladım. Şimdiye kadar ciddi bir yan etki yaşamadım.

Eşim, Kapeda ile tedavi gördüğünden beri evde daha umutlu bir hava var.

Kapeda’nın yan etkileri başlangıçta beni korkuttu ama doktorumun desteğiyle bunların üstesinden gelmeye çalışıyorum. En büyük desteğim ailem ve tedavi sürecinde olmaları olması büyük bir güç veriyor.

Kapeda Nedir Ne İşe Yarar

Kapeda nedir ne işe yarar incelendiği zaman; İlaç kanser hücrelerinin büyümesini durdurmakta olan sitostatik ajanlar sınıfına aittir. Vücut tarafından emilmesi ardından, tümör içerisinde sitotoksik maddeye dönüşen bir yapısı vardır. Tek başına kullanılabildiği gibi, aynı zamanda diğer ajanlar ile kombinasyon şeklinde de yararlanılabilir. Ayrıca kalın bağırsak, kalın bağırsağın uç kısım, mide ya da kanserlerinin tedavisinde de yararlanılmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Biberiye Çayı Kullanıcı Yorumları - Kullananlar
Kapeda Kullananlar Yorumları
Kapeda Kullananlar Yorumları

Kapeda Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçlar sağlık sorunlarına yönelik reçete edilmekle beraber, her ilacın bir takım etkisi de yer almaktadır. Dolayısıyla bilinçsiz şekilde kullanım hiçbir zaman yapılmamalıdır. Kapeda yan etkileri nelerdir incelendiği zaman bunların arasında,

·Uçuklar ya da diğer herpes enfeksiyonları

·Akciğer ya da solunum sistemi enfeksiyonları

·Bağırsak kanaması, kabızlık, üst karın bölgesinde ağrı, hazımsızlık, aşırı bağırsak gazı, ağız kuruluğu

·Toplardamarlarda iltihaplanma

·Nefes darlığı, burun kanamaları, öksürük, burun akıntısı

·Beyaz kan hücresi ya da kırmızı kan hücresi sayısında azalmalar

·Su kaybı , kilo kaybı

·Uykusuzluk, depresyon

·Baş ağrısı, uyuklama, baş dönmesi, deride anormal his, tat değişiklikleri

İlginizi Çekebilir:  B12 Dodex İğne Kullananlar Yorumları - Kullanıcılar

·Göz tahrişi, gözyaşı artışı, gözde kızarıklık

Bunların yanı sıra farklı Kapeda yan etkileri de vardır. Bu bakımdan bilinçsiz bir şekilde alınmaması gereken bir ilaçtır. Şayet aldıktan sonra yan etkileri gözlemlenirse en kısa sürede doktora gidilmelidir. Ayrıca çocuklardan uzakta, erişemeyecekleri ve göremeyecekleri bir yerde korumaya da özen göstermelidir.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.