Alfa Romeo R2 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

İtalyan markası olan Alfa Romeo’nun R2 model katlanabilir elektrikli bisikleti nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Alfa Romeo R2 inceleme, kullanıcı yorumları ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Elektrikli bisikletler günden güne daha popüler hale gelmeye başladı. Bunda hiç şüphesiz ekonomik ve rahat olması büyük rol oynuyor. Artık otomobil markaları bile elektrikli bisikletler üretiyor. Bu konuda İtalyan otomobil üreticisi Alfa Romeo adını kullanan R2 katlanabilir elektrikli bisiklet dikkat çekiyor.

Alfa Romeo R2 Katlanabilir Elektrikli Bisiklet Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Alfa Romeo R2 elektrikli katlanabilir bisiklet 250 w gücünde bir motora sahiptir. 36V 7.8 Ah bataryası bulunuyor. Ayrıca bu akü sökülüp evde şarj edilebiliyor. Yasal sınırlar nedeniyle maksimum 25 km/s hıza ulaşabiliyor. Ortalama sürüşte 30-35 km kadar menzili var. Ama kullanım şartlarına göre düşebiliyor. Shimano marka 7 vites bulunuyor. Hız ve batarya şarjını gösteren LCD göstergesi bulunuyor. Ön tarafında bataryadan enerji alan LED far, arka tarafında ise pilli arka far bulunuyor. Mekanik disk fren sistemine sahiptir. 20″ inç tel jantlara sahiptir. Arka tarafında süngerli oturma selesi mevcuttur. IPX5 seviyesinde suya dayanıklıdır. Ayrıca çizilmelere karşı güçlendirilmiş boya kullanılmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Peugeot E-2008 Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Alfa Romeo R2 Katlanabilir Elektrikli Bisiklet Kullanıcı Yorumu

Elektrikli bisikletler son zamanlarda oldukça fazla görülmeye başladı. Bende kısa bir sürede olsa Alfa Romeo R2 elektrikli bisiklet kullandım. Bana daha çok KUBA marka bisikletleri andırdı. Sürüşü gayet güzel ve konforlu. Motor gücü idare eder ama yokuşlara geldiğiniz zaman pedal desteğine ihtiyaç duyuyorsunuz. Diğer taraftan Alfa Romeo R2 elektrikli bisiklet fren sistemi olarak gayet güzel. Frenleri hızla giderken bile iyi tutuyor. Tekerleri çok güzel ve kaliteli. Arka tarafına çocuğumu bindiriyorum ve motorunun çekişi yeterli geliyor. Ankara gibi yokuşu fazla olan bir şehirde 20-22 km kadar şarjı gidiyor. Bu da zaten günlük kullanım için gayet yeterli oluyor.

İlginizi Çekebilir:  RKS MJ-1 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Alfa Romeo R2 Katlanabilir Elektrikli Bisiklet Alınır Mı?

Alfa Romeo’nun otomobil konusunda tasarımı zaten dünya lideridir. Ancak elektrikli bisiklette de gayet güzel ve şık bir tasarıma imza atmışlar. Ben çok beğendim ve kesinlikle alınır diyorum. Zaten bu hafta sonu (21 temmuz 2023 cuma) Bim markete indirimli ürün olarak geliyor. Fiyatına göre baktığını zaman gayet alınabilir bir bisiklet olarak duruyor

“Alfa Romeo R2 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri” üzerine 2 yorum

  1. Ben alalı 2 hafta falan oluyor. Alfa Romeo logosu olmasa RKS diyebiliriz. Zaten bu bisikleti RKS üretiyor. Yinede fena sayılmaz.

    Yanıtla
  2. Ben aldım gidişi güzel şarz fulken 38-40 km/h basıyo max 30km gider şarzı biter tek kronik sorunu dış lastik aşırı ince her hafta tekere yama yapıyorum diken bile girse patlıyor ayrı yeten de şöyle birşey oldu 234 km de direksiyon kitledi 2 tekme atım şuan 350 km hala kullanıyorum kronik sorunları bunlardır onun haricinde değer (ben baya bir rampa çıkıyorum şuana kadar %40-50 rampa çıkmışımdır pedalsız

    Yanıtla

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.