Flavel FLV130 Dijital Baskül (Tartı) Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli markalarından bir tanesi olan Flavel’in FLV130 model dijital tartısı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Flavel FLV130 dijital baskül kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

İnsanlar kilosunu sürekli olarak kontrol altında tutmak isterler. Çünkü şehirleşme ve insanların hareketlerinin azalması beraberinde kiloları getiriyor. Bir kişinin kaç kilo ağırlığında olmasını bilmek çok önemlidir. Eskiden ibreli tartılar varken gelişen teknoloji ile birlikte son yıllarda dijital basküller piyasaya çıktı. Hemen her markanın bir baskül ürünü vardır. Flavel de Türkiye’nin yerli markalarından bir tanesidir. Flavel, Arçelik çatısı altında herkesin ulaşabileceği kaliteli ve uygun fiyatlı cihazlar üretmektedir. Bu konuda Flavel FLV130 dijital baskül modeli bir insanın ihtiyacı olan kilosunu öğrenme görevini tam anlamıyla yerine getiriyor.

Flavel FLV130 Dijital Baskül Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: Flavel FLV130 dijital tartı maksimum 150 kilograma kadar ölçüm yapabilmektedir. Tartım sırasında onda 1-9 arasında gram düzeyinde gösterebilmektedir. Yani örneğin kilonuz 78.5 görünüyorsa 78 kilo 500 gram ağırlığınız var demektir. Gösterge ekranı beyaz ışıklı LCD olarak konulmuştur. Yine kırılmaya dayanıklı 6 mm temperli cama sahiptir. Baskülün altında kaymayı engelleyici ayaklar bulunuyor. Beyaz renkte üretilmiştir ve camın içerisinde damar şeklinde çizgiler vardır. 2 adet kalem pil ile çalışıp, üstüne dokununca kendiliğinden açılıyor. Ayrıca 10 saniye kadar kullanmazsanız ekranını kendi kendine kapatıyor.

İlginizi Çekebilir:  Piranha Şarj Aleti ve Adaptörü Nasıl Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Flavel FLV130 Dijital Baskül Kullanıcı Yorumu

Ben daha önce obezite hastalığı ile mücadele etmiştim. Daha sonraları ameliyat oldum ve kilolarımdan kurtuldum. Bu sebeple doktorum kilonu günlük olarak kontrol edip kayıt altında tutmalısın demişti. Bende Flavel FLV130 dijital tartı aldım ve evimde kullanıyorum. Kilomu doğru bir şekilde tartıyor. Camı gayet kaliteli ve kaymaz yapıda. Ayrıca görünüşü de çok şık duruyor. Düz cam yerine kılcal damarlı cam tercih edilmiş. 2 adet kalem pil ile çalışıyor. Camın üstüne çorapla çıkınca bile buz pateni gibi kaymıyorsunuz. Altında kullanılan kaymaz malzeme görevini tam olarak yerine getiriyor.

Flavel FLV130 Dijital Baskül Alınır Mı?

Eğer çok paranız yoksa bir baskül almak istiyorsanız Flavel tam size göre. A101 markette çok uygun fiyata satılıyor. Ayrıca Arçelik üretimi ve garantisinin yine Arçelik olması ayrı bir güven veriyor. Amacı sadece kilosunu ölçmek olanlar için ideal bir cihazdır.

İlginizi Çekebilir:  Polosmart LED Işıklı Şarjlı Ayna Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.